Zalauancele!!!! (11)

Zalauancele!!!! (11) | Autor: mihaela_s

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Fetelor, unde sunteti? Eram pe pagina 2!!
Prichindelul meu a adormit( in sfirsit)S-ar putea sa-i mai apara ceva dintisori, ca a fost tare miriit azi...
Sa aveti o noapte buna si bebici cuminti!

IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna fete dragi!!!!!!!!!!!!!!

mai iar eram pe pag a doua.

sa inteleg ca punem de-o intalneala?hai ca astept propuneri.nu de alta da expira gumitza.


va tzuc si mai vin..........


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

buna dimineata cafengiste!!!!!!!!

va astept la o cafea fierbinte si un ceai negru .

ce vreme urata.iar stam in casa?

cum ati dormit? bb-icii?


va tzuc si mai vin.............



Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

'neatza fetelor !!!

Paula are conjunctivita purulenta . I s-a umflat un ochisor si ii curge tot timpul . Aseara parca a inceput sa se inroseasca . Habar nu am de unde a facut -o ... adevarul este ca si vara trecuta , cand era polen in aer a inceput sa-i curga ambii ochisori si am fost cu ea la dr. , iar raspunsul dr.a fost : alergie . Dar acum clar nu e alergie , deoarece se vede ca e forma conjunctivitei . Speram sa ne treaca rpd , o masez cu unguent cu kanamicina .
Andreea a avut ieri programare la dentist , trebuia sa scoatem si celalalt dintzisor , mai bine zis radacina ramasa in gingie de la dintele ros . A fost un dezastru total ... se tinea radacina de gingia ei .... nici cum nu a reusit sa o scoata afara , doar bucatele din ea ... iar partea nasoala e ca a mai ramas un coltisor acolo ... a durut-o foarte rau , saracuta de ea , plangea foarte rau , de fapt , ragea si urla de-a dreptul de durere ... a si vomitat de la atata plans si ii tremurau picioarele ... vai de ea ... mi s-a rupt sufletul cand am auzit-o . Luci a stat cu ea in cabinet pentru ca trebuia tinuta fortat , eu nu am rezistat si am ramas cu Paula afara .

Azi am mult de lucru la servici , cred ca nu mai reusesc sa intru numai dupa-masa . Andreea merge la ziua fetitei unor prieteni ( stefana ) si eu raman acasa cu Paula , asa ca sper sa pot intra pe mes. mai tarziu .

Sanatate la copilasi ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

prezenta la apel!!!
am dormit in muuulte reprize, nu mai stiu c are al meu printisor...Incep sa ma obisnuiesc
Eu vreau sa ies azi, sper sa nu fie mereu ploaie :(
Va pup, mai vin...

IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

'neata

bianca se vede ca n-ai prea butonat azi-noapte, ca ai baut cafeaua inaintea mea ...

nici nu m-am uitat cum e afara, ce credeti va plua?

noi am dormit binisor ... cu doua treziri

si mai vin

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

adriana, ioana ce fain am scris toate 3 in acelasi timp

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Mai fete, sa poate ? iar eram pe pagina 2...Oare ce faci, BIANCA?
La mine doarme piticutul, si am trecut sa va salut
Dimineata i-am dat suc de morcov cu para..si i-am pus Pampers curat...sper ca se rezolva constipatia...



IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

am intart sa aduc zalaul pe prima pagina, ca mai aveam o pozitie si era pe pagina 3

bianca asa ne astepti tu cafea????? a mea s-a racit tot asteptandu-te ...

pui mic a adormit asa ca o sa fac un pic de cutrat pe aici ...

faptul ca n-am zis nimic nu inseamna ca nu vreau sa ne intalnim, ci pur si simplu de fiecare data am uitat ... eu sunt prezenta din start dac nu apar neprevazute ... cum sa scap gumita?

si mai vin

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

salutare!salutare!

felicitari fetelor ca tineti zalau pe prima pagina.

dupa ce am baut cafeaua m-a apucat un somnnnnnnnnn si am adormit.asa ca acuma m-am trezit si am dat fuga la butoane.matei inca doarme.ii pregatesc papica pe cand se trezeste.iesim putin afara , da vad ca sufla vantu.

adriana imi pare rau de fete.da oricum andreea e fff curajoasa , saracutza de ea .da nu-i musai sa-i scoti si coltisorul ramas pt ca dintele care iese il impinge .sa ai spor la treaba.pupa fetele din partea mea.

elutzaaa hai acuma la cafea.


ioana ai iesit cu luca? pe unde esti?

claudia cum e rebeca? sunteti la analize?


va tzuc si mai vin...........


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput