Zalauancele!!!! (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna,
Am fost de dimineata la analize,insa trebuie sa mergem si maine ca nu a vrut sa faca pipi acuma dimineata.Sunt fericita ca a fost tare cumninte si nu a chinuit-o deloc pentru sange.
Adriana am inteles ca e epidemie de conjunctivita in oras.Va doresc sa va faceti bine cat mai repede.


Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Adriana... imi pare rau pentru fete... Am avut shi eu probleme cu o maselutza....cand eram prin clasa 8-a... Vreo 3 persoane m-o tzinut pana sa-mi scoata un coltz din ala amarat... Asha ca... biata Andreea, imi imaginez prin ce a trecut

Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Sa vedetzi ce penala is... Abia astept sa vina pauza ... ca sa mai citesc cate o postare... Pauza trecuta am terminat de citit tot... asha ca acuma mi-am permis sa va shi scriu. Is mai rea decat copiii....asha-i?

Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

salutare
Luca e la repriza nr 2 de somnic...
La14 are intilnire pe Platou cu o gagicuta de-a lui, asa ca merg si eu( sa-i supraveghez)..Da , bine, e adevarat ca vine si mamica fetitei
Sper sa fie soare

IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

salutare!salutare!

noi acuma iesim afara.ioana poate ne intalnim pe platou la 14 , asta daca nu-i e somn lui matei.

fetelor mi-e si rusine sa recunosc , dar o fac.mai, eu am lucrat in stoma .mama da ce frica mi-e.sa ma vedeti cum negociez cu stomatologul sa-mi faca anestezie( imi face cu spray local si apoi cu ac) si pt o plombitza.de injectii ce sa va spun, mi-e o fricaaaaaaaaaaaaa, desi eu le fac la altii fara nici o problema.


va tzuc ca merg sa ne imbracam.


PS adriana cu cine e paula? tot cu vecina?


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Am intrat si eu sa aduc Zalaul din nou pe prima pagina.
Pe unde sunteti?Ati plecat afara cu puisorii vostrii?
Rebeca doarme asa pot sa iau o pauza si sa navigez pe net.
Va pup.


Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

VA MULTUMIM TUTUROR CA NE SUNTETI ALATURI !!!
Acum sunt si eu la cafelutza nr. 2 ... si as mai vrea ca taaareeee mult am de lucru ...
Noi facem pauza cu iesitul afara vreo 3 zile ...

Sa aveti o zi frumoasa ca sa puteti sta pe afara ...

Pupici ...

P.S. Bianca nu stii nimik de coletul de la q. ???

Mihaela eu ce am comandat a fost asa : 1 pereche blugi , de care am fost multumita , era material bun , gros doar ca imi erau cam stramti . O bluza care imi era enorma , eu port cam 46 la bluze si costume , mi-am comandat 44 si imi era mare . Un set de chiloti tot asa am comandat 44/46 si mi-s mari , puteam sa comand linistita 42 . Prosoape de baie care mie imi plac , sunt mai subtiri ele , dar si pretul e mai " subtire " decat in metro , dar absorb bine . Ieri am primit alta revista cu oferta promotionala si ma tenteaza mai multe chestii , dar nu prea am timp de stat la rasfoit reviste si facut comanda . Dar mi-am propus ca in acest week-end sa intru musai-musai sa comand cate ceva de la q.

Sandana ai ridicat coletul de la q. cu vasele de inox , cum sunt ???

Acum chiar va las ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

salutare forumiste!!!!!!!!!

acum am ajuns acasa cu coletele de la quelle.sunt cam dezamagita.de ex mi-am comandat tunica roz de la pag 71, e un material cam ca si finetul , deci fac retur, , tunica de la pag 51 -alba e cu niste paiete urate si nu arata ca si in catalog, deci retur, pijamaua de la 235 - cea roz din 3 piese( in catalog pe poza scrie de la 49 lei la comanda a ajuns 79) nu e o problema pretul dar macar daca ar fi calitate , arata ca si cele din piatza, imprimeurile sunt urate, deci si asta retur.am primit adidasii de la pag 335 cei de la 13 pe verde - sunt superbi,costumul de vara de la pag 266- pt tudor -acceptabil si puloverul kiwi din prima revista [pag4].

faza e ca am comandat mai multe , dar am primit ff putine.mai astept.

va tzuc ca fug sa-i fac papica lui matei.


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

mai, avand in vedere faptul ca putem face retur si ne primim banii putem comanda si daca nu ne convine le returnam.desi mie mi se par cam scumpe in raport cu calitatea.oi vedea daca ma mai risc.inca nu zic nimic.

va tzuc si mai vin..........


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Deja m-ati innebunit cu q'u vostru... esplicatzi shi la fata ce-i aia... Ca-s io shatena acuma.... da cre' ca-s mai blonda la minte... de ma prind asha greu...

Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput