FIV - 71

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Monica, inca nu stiu sigur cu ce voi continua dupa diphereline. O sa aflu cand voi incepe tratamentul. Tu ce vei face si de cand? Nu ar fi exclus sa avem zilele foarte, foarte apropiate de incepere. O sa iti spun preturile de la Giulesti spre sfarsitul saptamanii. Tu unde o sa faci FIV-ul? Eu la Giulesti la prof Marinescu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

MRL eu voi merge marti, 9 mai, la medic, cand voi fi in a 21-a zi a cm. Si daca totul e ok in ziua aceea voi lua si prima injectie de diphereline. Stimularea o voi face cu puregon ca si data trecuta. Voi face FIV + ICSI la Cluj.


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna, gagici!

Buun, deci : MRL si Moni, suntem impreuna in hora ; se pare ca intai incep eu, vineri, si saptamana viitoare incepeti si voi. Deci o sa fie diferenta de vreo cateva zile intre noi! sa v-ajute Dumnzeu sa deveniti mamici la sfarsitul acestui tratament! ce bine! asa pot sa-mi fac griji ptr voi, ca sa nu ma mai gandesc la mine! Moni, tu incepi trat. cand am eu a2a programare la Szeged. O sa ma gandesc la tine!
Lachi, sa-ti fie de bine! 10 kg?! moaama, cred ca esti beton acum!eu nu te intreb cum ai reusit, ca sper sa n-am nevoie sa ma gandesc la asta vreun an de-acum incolo!
Teli, succes si tie in octombrie! abia astept sa tin pumnii strans pentru gasca de atunci!
Lucia, felicitari inca o data!

Va pe toate !

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

MRL Dipherelinul -250.0000 si Menogonul-350.000 lei.Puregonul nu stiu ,Pregnilul -250.000 lei.


GINA7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Deci urmeaza Andicu , MRL si Moniland mai aveti putin ,dar suntem aici langa voi .


GINA7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Se pare ca noi suntem, deocamdata, cele ce vom intra pe linie dreapta si mai aproape de visul de a deveni mamici.
Gina, multumim pentru sustinere.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Andicu , MRL si Moniland io sunt aci langa voi si va tin pumnii stransii!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Liana, sunt convinsa de asta si cu siguranta ne va ajuta mult.


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Liana, esti in fruntea listei mele de sustinatori si nu ma
gandesc sa te inlocuiesc cu nimeni!numai tu ai grija sa tii pumnii la fel cum i-ai tinut pentru Gina si Bety, ca sa ne iasa si noua acelasi rezultat!
Ginuta, cum te mai simti?

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BIENCUTA spune:

Fetelor sunteti dragute sa ma lamuriti si pe mine cu aceste medicamente?daca aduc adeverinta de la serviciu ca si cum sunt platitoare de CNAS nu le pot lua compensate?sau de la medicul de familie?eu una stiu ca daca platim CNAS-ul normal este sa beneficiem de medicamente compensate.toti cei care au de luat medicamente ori cat de scumpe ar fii ele merg la medicul de fam si iau reteta compensata.la noi este cumva alta regula?
multumesc!

floroiu bianca

Mergi la inceput