Endometru,ovulatie,temperaturi-99

Endometru,ovulatie,temperaturi-99 | Autor: asi

Link direct la acest mesaj

Sper ca acest subiect sa mareasca lista de

lunii august 2005 este:

Catrinel 17-cap.49

lunii septembrie 2005 sunt:

CamiM-cap.58
Virgi-cap.61
Shoricutza-cap.62

lunii noiembrie 2006 sunt:

Iube 2001-cap.83
Alexia27-cap.83

lunii decembrie 2005 este:

Martha78 - cap. 97

lunii ianuarie 2006 este:

floricika - cap. 98
anangel_lexi-cap.98
ionica -cap.99


Familia mea
Razvan

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

IANUARIE este luna Capricornului si cum ziua mea de nastere a trecut acum 10 zile adica sunt nascuta pe 1 ianuarie luna a vrut sa-mi faca o surpriza din nou la varsta lui ISUS 33ANI !

SUNT DIN NOU INSARCINATA !!!
De data asta fara tratamente etc;am facut azi dimineaza proba de urina si de sange si iata ca mosul mi-a raspuns la dorinta mea!

acum cateva luni eram pe aceasta lista la luna septembrie nu am stat prea mult pe ganduri si am facut ce mi-a dictat instinctul!

Deci sunt prima GRAVIDUZA pe lista de IANUARIE!!
Beau acum ceva de fericire ca de maine intru pe ceai si sucuri!!


VA IUBESC DC-istelor



http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

oooooppppsss cred ca sunt ametita de fericire ,abia acum am vazut ca mai sunt fete graviduze la ianuarie,

CAPITOL 99
VARSTA 33
A TREIA GRAVIDUZA!!


http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Felicitari Ionica! Sa dea Dumnezeu sa reusesti! Sper ca ti-ai ales un medic bun care sa aibe grija de tine s anu mai patesti ca data trecuta.


"Speranta moare ultima"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

IONICA felicitari iubita. Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine si sa nu mai ai surprize neplacute.
Fetelor eu plec acasa, dar sunt mult mai fericita acum ca a mai aparut o graviduta. Sa aveti seara buna.
tuturor



catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Buna seara la gagici!

Liana, Lachy, Rami,Adela, Cristina, Motzunica, Madana, Ingeras, Tabi, Catty, Mishu, Amely, Asi, Andicu,Bubulina si celorlalte fete cu suflet frumes, va multumesc din suflet ca existati si ca sunteti alaturi de mine!

Liana, sa-ti traiasca finutul si sa fiti mandri de el!!!

Lachy, mi-e dor de tine!

Rami sa stii ca io nu stau in berceni...acolo doar pap pizza si alte bunatati!

Ionica si Anangel Lexi sunteti niste norocoase!!! Sarcina usoara la amandoua si bebei superbi! Felicitari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motzunica spune:

Asi, felicitari pt. reusita si la toamna o fratioara!
Lachi, multumesc! Dr. a zis ca o sa-mi dea 3 fiole/luna asa ca am mare nevoie de ele. Nu ti-am scris inca adresa mea pt ca luna viitoare poate aterizez la tine in Buc, insa te rog sa-mi trimiti prin PM nr. tau de telefon.
Liana, macar nu te-au intrebat daca sunt pt pofta de mancare ca pe mine Deocamdata i-au fiolele de la Lachi care imi ajung pt 2 inseminari, restul... poate nu mai e nevoie
Adela si Dianadi, bine ati venit!
Amely, am citit ca lui Alinuk, care a scris la FIV i-a crescut foliculul in 3 zile de la 11mm la 30mm, deci are timp si al tau sa se faca mare!
Catty, cred ca e cu ochisori!
Andicu, e normal sa ai emotiile astea, eu am emotii si cand merg la echo, iar de inseminare chiar mi-e groaza...dar ce nu facem noi pt bb! Curaj!
Ionica, felicitari si sa te ajute Dumnezeu sa ajungeti cu bine la termen!
Mishulina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motzunica spune:

Liana, sa-ti traiasca finutul!
Ionica, "LA MULTI ANI"!
Simonette,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

motzunico ti-am trimis PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

anagel lexi si ionica felicitariiii..

soroo multumesc..vorbim cand ma intorc...
motzunica nu m'au intrebat pt ca sunt grasa si s'or fi gandit ca la mine nu e cazul pt pofta de mancare si io sper sa nu mai ai nevoie..dar daca cumva vei avea sa imi ceri ca voi face tot posibilul si le voi gasii..
lachi ete ca iar te
madanoooo

hai fetelor ca va pupacesc pe toate..toate..
maine plec la munte vin luni asa ca ne auzim tocmai marti daca nu oi intra cum voi ajunge luni
sper din tot sufletul ca pana ma intorc sa gasesc o gramada de gravidutze...iar tu catyyy sa fiii prima pe listutza


aaaaaaaaaa asi ete ca ma luai cu vorba si uitai...felicitari si daca nu luna asta atunci luna viitoare cu siguranta ii vei aduce o...surioara....nu?? ok..ok...un fratior cum vrei tu

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Felicitari Ionica!SA dea Dumnezeu sa nasti sanatos!
Sa auzim de cati mai multe !
ADELA

Mergi la inceput