Endometru,ovulatie,temperaturi-99

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motzunica spune:

Lachi, am primit PM-ul si ti-am raspuns, sper ca nu te-am ametit prea tare cu ditamai mesajul...nici nu stiu daca am fost destul de coerenta ...apropo, ai inteles ceva din el?
Liana , distractie placuta la munte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

buna dimineata fetele,
Ionicate felicit din toata inima. Sa ai o sarcina usoara si bb sanatos
Azi ziua 29 a cm se va transforma in ziua 1 a cm ...ata ete, mergem mai departe.
VApe toate




Cristinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor va multumesc de incurajari, dar cum am spus sunt in sala de asteptare. Acum va fi ce o vrea Dumnezeu.
LIANA sa ai vreme buna la munte si sa te intorci cu forte proaspete.
CRISTINNA imi pare rau ca au venit uratii. Lasa ca va veni si vremea in care o sa astepte ei mai bine de 9 luni pana sa isi mai faca aparitia. Bine?
Haideti sa va spun ultima gaselnita a sotului meu: v-am spus ca el lucreaza in contabilitate de mai bine de 3 ani si mai are un an si termina facultatea ca sa fie contabil cu acte in regula. Intre timp si-a gasit cateva firme sa le tina actele. De luna asta insa bilanturile contabile nu mai pot si semnate decat de contabili autorizati sau de firme autorizate, asa ca mi-a spus ca ne deschidem firna. Pe de o parte e mai bine ca o sa lucram mai mult pt noi nu si pt altii, nu credeti?

catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Va salut si va iubesc...pe toate

Catty bafta multa! Si in sala de asteptare si cu firma!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

La multi ani tuturor fetelor! Un 2006 mai bun si cu speranta unui bebe mic fiecareia dintre noi!.

AMR-ul meu. inca 9 luni de prestat!!

Am si eu o intrebare. E posibil ca de la clostilbegyt sa se regleze CM la 28 de zile? Pentru ca eu sunt in ziua 26 si inca nu au venit rushii desi mie imi veneau de obicei in ziua 24. Sarcina este exclusa pentru ca nu am prestat decat in ziua 6, apoi am fost plecata 10 zile si chiar nu mi-am facut de cap fara sotz.

Felicitari din suflet noilor gravidutze si mult optimism aspirantelor


cami




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Catty asa sa fie cum zici tu scumpa, astept cu nerabdare aceea zi.Acum astept sa apara uratii aia nesimtit din ora in ora si sper sa nu intarzie . Am spus ca azi sunt ziua 1 a cm pt ca mi-a scazut temp si nu sunt nici gravi (testul mi-a aratat asta f clar).
DEci sa vina rushii ca sa le pot veni apoi eu de hac
Cami30bine ai revenit.Cat despre closty eu nu am auzit sa regleze cm, dar orice e posibil

Cristinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Buna, fetelor. Am si eu o mica-mare problema: am inceput un tratament cu ovule Klion, cate unul seara. Dupa ce imi pun ovulul imi pun un tampon pentru ca apar niste scurgeri albicioase (ovulele sunt albe) si nu vreau sa ma patez. Toate bune si frumoase. Dar ieri seara scurgerile au devenit roz. Mentionez ca ieri am fost z23 si sansele de a fi ramas insarcinata luna asta sunt infime. Ce ziceti? De ce s-ao fi schimbat scurgerile din alb in roz???? Multumesc

Ionica: inca o data felicitari!

Asi: sa o pui, te rog, si pe ionica pe lista .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Tabi, eu nu stiu care ar fi explicatia la petele rozulii, ma gandesc totusi ca poate o fi de implantare si exista sanse, fie ele si infime de a fi gravi?!!! Eu asta iti doresc!
Sper ca fetele cu experienta mai multa sa te poata lamuri.

Cristinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Cristinna: si multumesc; si eu mi-as dori tare mult sa fiu insarcinata, dar sansele sunt practic nule deoarece sotul meu are azoospermie. E drept ca am prestat in perioada fertila, dar nu stiu pe ce parte am ovulat, deoarece dreapta e infundata si ovulez pe acea parte in cele mai multe luni. Asadar... Om trai si om vedea.... Dar tare curioasa sunt de unde scurgeri roz in ziua 23...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

Tabi poate fi si de la o mica raceala. Eu zic sa astepti si sa nu te mai stresezi la fiecare semn mic si fiecare simptom, ca o luam razna daca ne proptim in fiecare semn pe care ni-l dorim sa fie un semn de sarcina.




cami




Mergi la inceput