ZALAUUUUUUU ' ( 3 )

ZALAUUUUUUU ' ( 3 ) | Autor: dianaiulie2009

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60418" target="_blank"> partea I

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64991&whichpage=1" target="_blank">partea II

Va poftesc in a 3 a camera din apartamentul nostru pentru continuarea discutiilor !!!

albumele noastre

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Hellooooo!!!!
Nu e nimeni prin zona ????
Mihaela , Elvira stiu ca au de lucrui , dar restul Bianca , Anca ????
Pe Simona iar o putem scuza ca ea mai trebuie sa intre si pe topicul Clujului , dar totusi sa nu ne uite , asa din cand in cand mai poate da cate un semn de viata ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Carmen mii de scuze ca te-am lasat pe dinafara ... bineinteles ca asteptam vesti si de la tine ...
Cum e BB 2 ? Se zbate mult , ce face ala micu' ii mai da papica prin buricutul mamei ?
Spune repede cum sunteti !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mihaela scrie-mi pe PM adresa ta mail , pentru ca vreau sa te adaug in listuta cu accesul la poze .
Acum le-am restrictionat si numai ANUMITE persoane pot " rasfoi " albumele noastre .

Va pup !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

salutare!
Adrianaaa, mi-ai facut-o !!!
Vroiam sa cumpar deja sampania sa udam noul apartament
Si mi-am zis ia uite cum anunta Adriana ca si-a luat apartament, nah, cum m-as duce eu sa-mi iau o pereche de cizme, hehe. Mi-ai facut-o in stil mare.
Sa treci pe la mine la o cafea sa ma pot lauda cu cizmele.
Bianca, cum stai cu cafelele? Hai te invit la o cafea buna sa-ti treaca supararea, ok? Pupici.
P
Mihaela si eu ma bucur ca te-am cunoscut si te mai astept pe la mine, sa nu aud ca ai fost prin Zalau si n-ai trecut pe la noi, ok? Te pup.
Va pup din nou si mai vorbim.


eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

saluti fetelor!

adriana, eu ti-as timite PM, dar nu ti-e activata optiunea, asa ca trimit pe e-mail, ok?

intrebare: ce s-a intamplat de v-ati apucat la restrictionat albume?

elvira, ai cizme noi?

bianca, hai la apelul de seara, daca cele de dimineata si de pranz le-ai pierdut

carmen, tu cand faci prezenta?

restul unde sunteti?

io mai vin...

Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Saluti , tuti!!!
Mihaela te-am pus la persoanele care pot accesa albumul meu foto .
Cand ai timp intra sa vezi pozele de la Revelion .
Las' ca o sa povestim la o cafea de ce ne restrictionam albumele foto ...

Va pupi si mai intru , dupa ce se culca printesele ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

adriana, daca poti sa-mi scrii pe PM...ca pana ne mai adunam la o cafea, adica pana ajung si eu acolo...macar asa pe scurt.

daca nu mai apuc sa intru azi, va pup pana maine .

Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

Adrianaaaaaaaa! Unde ti-s pozele de la Rev ca eu nu vad numai dulciuri si mancaruri !!!

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Elvira , pai te-am trecut la prieteni favoriti ca sa poti vizualiza albumele , chiar nu ai putut sa vezi nici unul dintre albume , numai cele cu dulciuri si mancaruri care le-am lasat pentru public?
Mai intru inca o data sa vedem care-i buba !!!

Sa-ti mai spun ceva , am gasit pantaloni 3 sfert de catifea , super faini la magazinul REBEL , de pe bulevard , langa magazinul Helen si Cros's , daca stii ... si la un pret mai mic decat ai tai cu 140.000 lei .
Mihaela iti spun in mare desapre ce este vorba .

Pupici ...

P.S. Vad ca Bianca a chiulit si la apelul de dimi si la cel de seara ... oare iar ii face figuri net-ul ???

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

adriana, mersi de explicatii...chestia cu vanatoarea pe net a fotografiilor a fost super discutata pe forum, acum vreun an de zile, discutii in contradictoriu cat cuprinde...eu am ajuns la concluzia sa le las, am sters doar cele care erau mai dubioase-adica ccc copil in pielicica goala-in rest mi se pare o chestie aiurea sa stau sa ma gandesc la toate implicatiile. Ca doar oricine si oricand poate sa-mi fotografieze copilul, chiar in pielea goala, la mare, asa ca riscuri exista, chiar daca nu asa de mari.
Nici eu nu vad decat pozele cu mancare.

Acu' chiar ca merg la nani...

Edit-acum vad toate pozele !

Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput