ZALAUUUUUUU ' ( 3 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Salutare cafengiste!!!!!!!!Vad ca nu va beti cafeaua fara mine.
Mama da ce spatios apartament avem.
Adriana nu da cu rosii , dar eu preferam o garsoniera ca sa nu putem primi musafiri.
Fetelor azi am avut o zi plina.Is si racita cobza ( singura din casa), dar am fost la shhopingareala.Am trecut pe la Leonardo, dar la baietii mei nu am gasit nimic in schimb pt fetite sunt niste cisme superbe.Va invidiez ca aveti fete.
Azi a plecat cineva la Chicago si am profitat ca sa-i pot trimite la tata ceva.Si ce credeti ca ii trebuia din tara?Carti , reviste si ziare, multe .El a mers in state ca sa citeasca.V-am spus ca mama s-a mutat in Arizona?E o caldura acolo .
Fetelor nu va tuc ca vin sa va salut de noapte buna.

Pupici la printese.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Am uitat sa va spun la Matei i-au iesit incisivii laterali de sus.Pana acum nu a facut figuri.Sper sa mergem tot asa.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Cum sunt pantalonii de Rebel? Sunt si pt mine?Dar eu nu vreau de catifea ca fac alergie la creier.
Fetelor i-am cumparat la Matei o pijama de la Elvira.Super material .Nu a transpirat in ea .Elvira mai vreau 2 buc.Sper sa mai ai pana ajung eu la tine( mov si albastra vreau , ca i-am luat pe galben).
Elvira merg vineri la Cj si intru pe la IANA , sper sa fac rost de adresa.Da ai putea cere nr de telefon la informatii sau ai putea intra la mamicile din Arad ( poate stiu ele).

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Fetelor va urez o noapte linistita.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Cafengisteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!la apel!
Buna dimineata!Treceti sa ne tapetam apartamentul.Avem treaba nu gluma.
Elvira o cafea si/sau tzigara?
Adriana cum e Paula?
Mihaeala servici usor.
Carmen ce face bb2?E activ/activa?
Anca unde esti???????????????????
Machetutza sper ca nu ai patit ceva , ca te-am cautat si la Cluj si nimic.

Va pup dulce dulce si mai vin.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Pt ca nu s-au semnat protuocoalele cu bancile primele doua luni vom primi banii prin mandat postal( a anunutat ministrul de stat).Daca am trecut contul pe cerere e ok , iar din martie o sa avem banii pe card.Mu s-a precizat nici o data de virare a banilor, dar din cate am inteles virarea banilor se face concomitent cu banii de alocatie( deci dupa data de 8 a lunii?????????????).

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna .... amiaza , gagigutelor !!!
Nu am intrat pana la ora asta pe net pentru ca am avut treaba . Paula s-a apucat aseara sa manance back-rolls cu taica-sau in bucatarie si bineinteles ca tot cate o buatica de paine a fost pe jos , asa ca mami de buna dmineata a pus mana pe aspirator si ... da-i bataie ... si daca tot m-am apucat am dat cu el prin toata casa .
Am intrat sa va salut ca ma apuc acum de calcat ...

Bianca , la rebel sunt tot felul de pantalon si din aia deasupra genunchiului(cum e la moda acuma) , si 3 sfert si lungi , si mie mi se pare ca au cel mai mic pret din oras (acu' vorbesc de haine de calitate , piata nu e inclusa aici sau alte din astea cu marfa turceasca sau chinezeasca ) . Dar du-te si pana la Cros's ca si acolo am vazut ceva nr. mici , faine , acuma nu stiu ce ti-ar placea tie .

In concluzie ... fetelor puteti accesa albumele foto sau nu ?????

Va pupi si intru mai tarliu , ca acu ma apuc de calcat ... si tare nu-mi place deloc...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_ardelean spune:

Salutare, salutare...
M-am prezentat si....m-am dat dupa copac! M-am facut lenesa la scris de cand ..butonez la greu seara cu bianca...asta cand se poate.
Merci de urarile de bun-venit fetelor si promit sa nu mai lipsesc...nejustificat.
Bianca, vad ca ai fost matinala tare cu cafeaua..eu...de-abia spre 10 ma dau jos din pat...noroc ca ma lasa DEI.
Be 2 e bine sper, se da..in barci..l-am simti si azi dimineata si aseara.Asteptam sa vedem ...ce ne aduce butica lui mami...surior sau....fratioara..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

salutare fetelor!
Adriana, vad pozele, probabil le-as fi vazut si aseara dacan-as fi uitat sa ma loghez. stupid me.



eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

fetelor, care ati fost la cumparaturi, n-ati vazut pe nicaieri pantaloni 3/4 dar nu din catifea? Eu n-am nimic cu catifeaua, dar m-am saturat de ea

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput