Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari-96-

Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari-96- | Autor: Liana30

Link direct la acest mesaj



lunii august este:

Catrinel 17-cap.49

lunii septembrie, sunt:

CamiM-cap.58
Virgi-cap.61
Shoricutza-cap.62

lunii noiembrie, sunt:
Iube 2001-cap.83
Alexia27-cap.83

lunii decembrie sunt:




sper din tot sufletul ca a venit incarcat si v'a bucurat..haideti sa incepem un nou capitol cu mai multa viatza si mult optimism...si..si...cat mai multe gravidutze pana vom trece in noul an...




olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

SARBATORI FERICITE!!


Va doresc mii de lucruri frumoase. Chiar daca sunt la sute de km de departare, nimic nu ma impiedica sa va urez " LA MULTI ANI!"

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Sarbatori fericite si sa va dea Domnul tot ce doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

fetelor sa va spun cum am petrecut eu!
poate unele va amintiti de febra mea inexplicabila de pe 23 dec.ei bine am infectie la rinichi asa ca am stat mumusel prin spitale si mi.au luat sange in fiecare zi si da.i cu amoxicilina,paracetamol si algocalmin si febra 39,5,n.am putut sa pun gura pe nimic, doar cand simt mirosul.
nenorocirea nu.i asta ca io mi.s obisnuita cu spitalele dar sunt abia la 7 zile de la pregnyl,si va dati seama ca acu pt. prima oara ma rog sa nu fiu .si daca sunt ce ma fac,ca maine dim imi schimba tratamentul ca asta nu are efect cu riscul sa afecteze sarcina si apoi sa fac ...
dr spun ca daca nu imi schimba trat. dau in primire.
nu pot sa cred ce mi se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Of mai Oana ce de necazuri pe biata de tine! Nici nu stiu ce sa-ti mai zic,cred ca nimic nu te consoleaza acum! Eu zic sa faci tratamentul ca sa te faci bine si pe urma...om vedea ce-o fi,cum o vrea Dumnezeu!
Uite un sa treaca febra si necazurile!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

oanabbb imi pare tare rau,,,sper din tot sufletul sa te faci bine..uite si de la mine multi pupici poate ca ajuta cu ceva..daca nu..iti intind mana si te tin strans pana scapi ...

Bugnar vaz ca nu ai aparut deloc..da io tot nu ma las si tot te strig...poate..poate dai un semn..daca nu..nu'i bai..macar acum sunt linistita pt ca am vazut ca esti bine...si esti o frumushica fatooooo..mi'au dat lacrimile cand te'am vazut..te'am ascultat cu sufletul la gura..si nu'mi venea sa crez ca esti tu..esti minunata...esti o minune pe acest pamant...pentru mine esti..auzi??????sa nu te auz cu comentarii..pt ca esti..stiu io...
io te mult..mult..si te admir si mai mult..comoarooo...
hi..hi...hai ca poate acum apari sa'mi dai putin peste botic..ca nu m'am putut abtine...
moamaaaaaaaaaaaa ce as vrea sa te mai auz...si stiu io ca nu's singura..
oricum fatoooooo..."sper ca nu te va supara expresia mea..da io sunt olteanca si asa vb io"....sa stii ca m'am pus si pe burta sa vaz daca ai bratzarica la mana......
aaaaa si inca ceva mi'ai placut.."inteleaptooooo"...

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Bugnar...si..si..vroiam sa'ti zic mai multe..da cred io ca e suficent atat nu vreau sa te superi ..ca m'a luat gura pe dinainte..da asa am simtit io ca trebe sa spun..
io sunt sincera..si nu pot sa nu zic...
aaaaaaaaaaaa si inca ceva....
.....Sarbatori fericite!!!! Un an nou plin de bucurii si multe impliniri!!!!

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Buna dimineata frumoaselor si
LA MULTI ANI !!!
OANABBB imi pare tare rau ca a trebuit sa stai prin spitale. Nici Craciunul meu nu a fost prea reusit. Sotul meu a racit si s-a simtit fffffffff rau, iar eu de vineri seara am avut niste dureri de masele ingrozitoare. Am luat toate calmantele din lume, dar nu m-au ajutat la nimic. Si mi-am mai ars si cerul gurii si gingia cu o solutie "miraculoasa". Acum trebuie sa gasesc urgent un dentist ca nu mai pot de durere.
Intru mai tarziu.
Va pup pe toate.

catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Buna dimineata si Sarbatori Fericite in continuare!

Oanabbb, Catty

Dupa palma primita in dar in Ajunul Craciunului (mi-a venit CM) am plans cam 5 ore de nu ma mai puteam opri. S-a sculat al meu sotz...si Dzeu mi-a dat cea mai importanta lectie de viatza si cel mai frumos dar de Craciun (daca celalalt tot nu venise...). M-a luat in bratze si mi-a spus ca imp este sa nu trec singura prin asta, sa ne iubim ca Dzeu ne va ajuta etc, etc...stiti voi. M-a trezit la realitate pt ca picasem intr-o depresie nasoala rau...va imaginati.

A fost minunat! Va doresc tuturor sa aveti un sotz care sa va iubeasca atat de mult, pentru ca este ... tare frumos!

Asadar si prin urmare, a inceput o noua luna...incepe un nou an, cu multe sperante. Voi ovula in prima sapt a Anului Nou, deci ... vom fi si noi mai odihniti si cine stie? Poate Dzeu ne va ajuta!

Pupicei si La Multi Ani fete dragi!

Ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Ingeras iti tin pumnii in prima sapt. a Anului Nou si, cu adevarat, conteaza sa stii ca te poti baza pe omul de linga tine...apreciaza-l si iubiti-va mult..Pupici de la mine si Bia!

Cafeluta graviduta
Biencuta draguta36 + 3 zile

Sa nu depunem armele si vom reusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Oana imi pare rau ca treci prin atitea probleme...iti doresc sanatate si putere si sa apara soarele si pe strada ta!

Cafeluta graviduta
Biencuta draguta36 + 3 zile

Sa nu depunem armele si vom reusi!

Mergi la inceput