Sezatoarea canadiana (38)

Sezatoarea canadiana (38) | Autor: Emilly

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63625&whichpage=1" target="_blank">...37
Craciun fericit fetelor!!!cu multa sanatate,impliniri si bucurii multe, multe si un Mos bogat, bogat!!!


Emilly cu gaza ei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Dragelor, va urez un Craciun Fericit , sa va aduca Mosul tot ce ati sperat si inca pe deasupra, si un An Nou plin de impliniri sufletesti si materiale. Mie sa-mi tineti pumnii ca fac cozonac !

Cristina

noi si poze mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda Panda spune:

khristin, ti-i tin. eu am facut chec, ca imi e frica sa fac cozonac. de paste insa fac pasca, pentru ca "nu se vede" daca nu iti iese cozonacul.
sa stiti ca eu nu am terminat nici cu mincarea, nici cu curatenia, si nici cu cumparaturile.

spor la treaba mie si tuturor ! si multe cadouri sub braaaaad !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:


Fie ca sarbatorile de anul acesta sa va umple sufletul de bucurie, incredere, speranta si iubire iar Mosul sa aduca cele mai dorite si neasteptate cadouri voua si celor apropiati.

LA MULTI ANI CU SANATATE!


Ica si


Propriile fapte te fac sa fii insemnat sau neinsemnat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:


Sarbatori fericite la toata lumea!
Un an nou plin de bucurii, impliniri,sanatate si noroc!
Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:

Sa va lasati invaluite de magia Craciunului, in lumina, bucurie, sanatate, voie buna, speranta... Iar anul ce nou sa fie asa cum vi l-ati dorit!

KIM & p’tit bout d’chou
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

quote:
Originally posted by kim

Sa va lasati invaluite de magia Craciunului, in lumina, bucurie, sanatate, voie buna, speranta... Iar anul ce nou sa fie asa cum vi l-ati dorit!

KIM & p’tit bout d’chou
photos




Kim, ti-am vazut pozele si ce mamica dragalasa esti!
Inteleg ca esti inca graviduta! Mult noroc in 2006 pentru voi si pentru bebe ! Nastere usoara si cele mai frumoase ganduri!
Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ira spune:

Craciun fericit tuturor si soare in suflete (ca pe afara, nici o sansa ) ! Astazi am dat o tura prin Vieux Port la patinaj si am stat fix 1 ora (planificasem vreo 3, insa in ciuda climei de Auschwitz am rezistat eroic)...

Si sa va iasa retetele (atat din tara cat si de la tara) cat mai bune. Cristinule, sa stii ca nu ma culc de grija cozonacilor, daca nu ne dai vesti e grav !!!

Sara buna tuturor.

Mon pays c'est l'hiver

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

Un Craciun minunat si un An Nou plin de sanatate, fericire, oameni calzi.


Se mareste clanul :)

www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Calgary&mid=4771&cid=13012" target="_blank">album , alte poze si eco 18 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Dragi prieteni si prietene, mamici si pitici,
In Ajun de Craciun va doresc pace in suflete, caldura in case si dragoste in inimi...
Sa aveti masa incarcata, bradul impodobit si colindatori in prag!
Craciun Fericit!

Cea care spera
http://community.webshots.com/user/andreeabianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


SARBATORI FERICITE

va spun si eu, si tot binele din lume



mi-au iesit niste brinzoaice super, fetelor, din aluat de cozonac; cred ca motivul e c-am bocit un pic linga ele, amintindu-mi de mama, cind ea facea cozonacii si eu imi beam cafeluta pe linga ea....

http://community.webshots.com/user/montrealpoze

Mergi la inceput