Fetele din Zalau-adunarea! :))

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

...tot eu, stiu, sunteti ocupate, e normal, numai eu am timp de butonat...sunt cu copiii acasa, nu ma pot apuca de nimic pana nu vine sotul acasa, sa terminam cumparaturile si sa pot sa-mi vad de treaba.

adriana, daca ai timp, scrie ceva retete de rulade...ceva cu sunca, sau care crezi tu ca-s mai bune!
te invidiez ce rabdare ai la pregatitul mancarii, aranjat pe platouri si pe masa...super! m-ai dat gata!

bianca, elvira, ati baut cafelutele?

anca, daca lucrezi la universal, atunci esti de-a mea! hihi, nu dau amanunte ca intru in gura lupului...nu te supara, n-am nimic cu tine, dar e o persoana acolo, care e sus-pusa si care nu vrea sa auda de mine . In alta ordine de idei, am lucrat 2 ani la universal, la fabrica, am fost inginera de schimb acolo, iar sora mea a fost asistent manager la sefu' mare, a plecat de 3 ani in sua. poate ai auzit de noi . Am ramas prietena cu cateva fete de acolo.

hai ca mai vorbim!

Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mihaela imi pare rau dar de abia acum am reusit sa intru sa citesc si cred ca este prea tarziu sa scriu retete .
Eventual iti trimit si faci pe Revelion ceva ...
Va pupicesc ca maine o iau de la capat cu bucatareala ...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

SALUTARE!SALUTARE!
Cafengiste la apel.Eu sunt la cafeluta nr 2.
Cum stati cu roboteala? Eu is fff harnica sunt gata, mai trebuie doar sa sterg praful si sa aspir.Ma grabesc ca sa pot sa-l astept pe Mosu.
Mihaela cum sunt fetele?
Elvira cafeluta...?
Anca care ti-e numele de fata?Cine ti-a fost diriginte la 7?
Simona ce faci?Treci mataluta la o cafea calda.
Adriana cum stai cu gatitaul? Sa ne spui ce ai pregatit si vrem poze.

VA DORESC UN CRACIUN FERICIT, IAR MOSU SA VA IMPLINEASCA TOATE DORINTELE.SANATATE SI BUCURII.

Bianca - soacra cu DOAU nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Saluti!
Eu sunt aproape gata cu bucatareala, tati trebuie sa soseasca si sa impodobeasca bradul cu fetele, apoi il asteptam si noi pe mosu'.

Bianca, fetele sunt aproape ok, diana e inca putin racita, Silvia e bine. Eu inca sunt racita, dar ma descurc, ca-s majora .

Adriana, e ok, nu-ti fa probleme. E ok si pentru rev., inca nu stiu daca voi fi acasa sau nu, mai vedem. Oricum e bine veenita reteta oricand. Spor la bucatareala, sa ne spui/pozezi ce-ai pregatit.

elvira, anca, simona? ocupate?

SARBATORI FERICITE, UN MOS CU TOLBA PLINA!!!!

Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca1820 spune:

La nr.7 l-am avut diriginte pe Gornoava de matematica era profu"
dar la liceul din Simleu nu mai imi amintesc cine ne-a fost diriginte.Cat despre poze nu am in format digital ca sa le postez si eu pe aici,ca sa stiti si voi cu cine stati de vorba.
Cat despre Universal,chiar ca nu te tin minte.Eu lucrez momentan la sactia MI-BAS PLIAGE si oricum ,daca ai fost SEFA nu prea ai avut de-a face cu noi astia mai micuti,deci,nu cred ca ma cunosti.Dar,cand o sa am poze o sa ma vedeti si voi
A,am uitat,numele de fata era Capalna ,dar mi l-am schimbat la 18 ani in Prodan,din proprie initiativa,dupa mama mea,caci am considerat ca tatal meu nu merita onoarea de a-i purta numele.
Inca o data SARBATORI FERICITE la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

CRACIUN FERICIT!!!!!!!!!!!

Cum sunteti?Oboite sau apte de colindat?
Eu sunt acasa doar cu Matei, Tudor si Flaviu sunt la colindat.
A venit Mosu la voi?Cum au reactionat copilasii?

Anca numele tau imi spune ceva , dar nu pot sa-l asociez cu chipul.Lasa ca poate intr-o zi vom face intalnirea fetelor din Zalau . Cum te simti? Bb?Cand sti ce e sa ne anunti.Tu ce ti-ai dori?

Simona am citit mai atent primul tau mesaj si am vazut ca te numeai de fata Paul?Parintii tai au lucrat la ICEE( Emailalti, Elcond)?

Elvira unde esti?Sper ca maine ne cafengim online.

Mihaela ma bucur ca fetele sunt bine.Cum a reactionat Silvia cand a vazut bradul?Matei l-a tras azi si noroc ca a fost Flaviu pe faza si nu a picat pe el.

Adriana unde esti?Ce fac fetele?E incantata Andreea de cadoul Mosului?

SA AVETI UN CRACIUN FERICIT!!!!!!!!!!!VA PUPICESC PE TOATE !


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

CRACIUN FERICIT!!!!!!!!!!

Fetelor!!!!!!!!!unde sunteti????????Ati plecat la colindat??

Va pupicesc!!!!!!!!

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:



CRACIUN FERICIT SI MULTE IMPLINIRI SUFLETESTI LA TOATA LUMEA !!!

Sa va dea D-zeu multa sanatate , fericire , bucurii alaturi de familiile voastre , sa va bucurati de ingerasii vostri !!!

dupa multa munca am terminat si eu la timp pregatirile , inainte de a veni Mosu' .
Aseara am avut musafiri , api pe la vreo 2 am adormit bustean .
Azi am fost la colindat la bunici , dar din pacate nu am putut sa stam prea mult pentru ca paula iar e rauca si nu ai avut cu cine sta de vorba..asa ca am colindat,am papat si am venit acasa ...
Voi ce a-ti facut in seara de Craciun , a venit mosu'????
Va pupitez si mai vorbim maine , daca nu avem cu cine sa o lasam pe Paula stam acasa , daca vine bunica sa stea cu ea mergem la colindat ...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Salutare!Salutare!
Pe unde umblati fetelor???????????Sunteti la colindat?

Va pupicesc si va astept cu vesti.

Bianca -soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput