Endomentru, ovulatie, temperaturi, monitorizari 95

Endomentru, ovulatie, temperaturi, monitorizari 95 | Autor: Madana

Link direct la acest mesaj

lunii august este:

Catrinel 17-cap.49

lunii septembrie, sunt:

CamiM-cap.58
Virgi-cap.61
Shoricutza-cap.62

lunii noiembrie, sunt:
Iube 2001-cap.83
Alexia27-cap.83

lunii decembrie sunt:

Haideti fetelor la un nou capitol. Ashtept sa completez lista cu pt. luna decembrie, shi vreau sa trec multe nume.

Reteta pentru un an bun:

*Se iau 12 luni si se curata foarte bine de amaraciune, mandrie, ura, invidie, frica...
*Se imparte fiecare luna in 28-31 de zile dupa caz, astfel ca provizia sa ajunga exact un an
*Fiecare zi se prepara separat:o parte munca si liniste , doua parti veselie si umor.Se mai adauga :3 linguri de optimism, o lingurita de toleranta, o priza de bun simtsi... o picatura de speranta
*Peste aluat se toarna, apoi, DRAGOSTE din belsug!
*Preparatul gata facut se impodobeste cu un buchetel de mica atentie
*Se serveste zilnic, cu bucurie, la o ceasca de cafea invioratoare si cu incredere inepuizabila in DUMNEZEU!

Prezenta reteta nu se compenseaza, ea este gratuita si se transmite direct de la om la om, insotita de urarea
``LA MULTI ANI CU SANATATE!``

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Abia acum am reushit sa citesc ultimele 6 pagini din capitolul trecut, caci ramasesem putzin in urma. Ce facetzi fetelor? Eu intzelesesem ca trebuie sa ne pregatim cum se cuvine pentru sarbatori shi voi fugitzi in masa shi va ascundetzi in fundul butoiului? Nu e cam aglomerat acolo? Hai ca va intind eu o manutza sa va scot.

Kateryna am sperat sa fie ||, shi inca mai sper, daca nu luna asta cat de curand.

Liana mai "draka" mea olteanca, eu vad ca tu eshti fata rezistenta shi nu cedezi asha ushor, de asta te iubesc eu asha mult, dar sa shti ca pana nu vin eu inca mai sper. shi vreau shi eu sa ma alatur tzie in minunata activitate de . S-o tzinem tot asha pana cand o sa fim shi atunci vom face exercitzii adecvate.

Simo

Pentru celelalte fete, mai ales cele care le-am vazut , eu nu pot decat sa va dau cat mai multzi shi sa va spun, sperantza moare ultima, iar voi dragelor inca nu atzi epuizat toate resursele, rabdarea, credintza shi timpul.

Cat despre mine, eu v-am spus ca vroiam sa donez sange pt. un tanar bolnav de leucemie. Luni am incercat sa fac acest lucru. M-am dus la Institutul National de Transfuzii (sau cum s-o chema) shi din pacate mi s-a spus ca trebuie sa ma minim 58 de kg. dezbracata. Am intrebat "54 kg. imbracata nu se pune?" Shi bine-nteles ca nu am putut dona sange. Dar a donat sotzul saracutzul, ca avea experientza, el a mai donat in iulie. Asha ca, trebuie sa ma mai ingrash putzin fetelor.

Dar nu ma las shi cand o sa fiu , adica in viitorul ffff apropiat, o sa am grija sa ma fac cat casa, sa se vada de la o poshta.

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Ma Danuto sa dea Domnul sa ai mina buna si sa se umple pagina cu gravidute...
Simonette si abia astept sa vin...si sa te vad...

Abia astept sa vina ziua de vineri pt ca atunci voi petrece citeva ore cu verisorul meu de aproape 3 anisori,iar simbata probabil cu nepotelul de 2 anisori ...sint superbi si destepti foc si ii iubesc la nebunie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

BUNA DIMINEATA!pt ca eu ma trezesc fff tarziu am vrut sa va salut prima,si sa va doresc o zi superba!spor la treaba pt cine mai e ocupat la curatenie si bucatarie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Buna dimineata fetelor,
Sper sa aveti noroc mai mult in capitolul deschis de Mada
Vape TOATE

Cristinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

Buna fetele.
M-am trezit cam de juma de ora si am vrut sa va salut.Credeti sau nu dar mi-ati lipsit .E adevarat ca nu stiu problemele fiecaruia dintre voi dar i-mi dau silinta sa ma adaptez discutiilor.Oricum scopul este acelasi la toate ....sa fim.
Anul viitor pe vremea aceasta .
Va pup si o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Buna diminetza!

io inca mai dansez

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sorooooooooo
Madanooooo sa fie cu noroc....mey da tu nu stii ca draciii sunt rezistenti la orice?
Avalon iubita atunci tine'ma bine sa nu;mi dai drumu
Tabitha ce mai faci moldoveancoooo?
pica
oanabbb
Cristina
Bugnar chiar nu vrei sa apari deloc..macar acum in prag de sarbatori sa ne spui o vorba ca tare avem nevoie de tine..si iti simtim tare..tare..lipsa..

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

LIANOOOOO,uite ca si eu
si.mi astept barbatelul care tre sa vina de pe drumuri sa,desi azi e cam tarziu,45 ore de la pregnil,da asta e...
da rushii au venit sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Uite ma...ca a reusit in sfarsit Madana, sa deschida capitolul asta nou! Bravo tie fato, sa ai mana buna si la sfarsitul cap. sa avem macar vreo 5 Acum te cu drag si-ti doresc sa fii prima de pe lista!
Piculina
Sor'miooo, n-au venit scarbele, nu-i asa? Las-o mai moale cu dansul, ca poate totusi e bb! Lasa ca io pt tine...te
Oanabbb, atunci, diseara cand vine sotu' tu sa fii dezbracata dupa usa si sa-l iei in primire imediat, nu mai pierdeti timpu cu dush si alte chestii!
Bugnar macar zi-ne si noua ca esti OK, ca ne-ai lasat asaaaa....si suntem ingrijorate!

multi la toate celelalte fete dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

pai uite asa il astept,
SIMONETTE

Mergi la inceput