Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari-94

Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari-94 | Autor: Cristinna

Link direct la acest mesaj


lunii august este:

Catrinel 17-cap.49

lunii septembrie, sunt:

CamiM-cap.58
Virgi-cap.61
Shoricutza-cap.62

lunii noiembrie, sunt:
Iube 2001-cap.83
Alexia27-cap.83

lunii decembrie sunt:

Haideti fetelor la un nou capitol. Este prima data cand deschid si eu un capitol, poate am mana buna.



Cristinna

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Cristinna sa te auda DD si Mos Craciun!

Nunta noastra
Cununie civila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Buna,

Cristinna, sa dea Domnul sa ai mana buna si sa fim cat mai multe gravidutze la capitolul acesta, mai ales ca sapt aceasta este Craciunul!
Fetelor, ma scuzati ca nu am ajuns la petrecere, dar vineri m-a durut spatele rau si am stat in pat :( sa speram ca este tot raul spre bine!
Sambata dim am aflat ca mi-au spart hotzii depozitul, drept pt care sambata am fost la munca. Cu asta am zis ca s-au terminat ghinioanele si incep sa se intample numai lucruri bune...
Si primul a fost ca...duminica am aflat ca maine semnam contractul pt teren (ne chinuim sa gasim din martie :) deci o sa avem si noi bucatzica nostra, pe care, cu ajutorul lui Dzeu, in cativa anisori ne vom contrui casutza noasta unde ne vom creste mai departe copiii. Spun mai departe pt ca sunt convinsa ca la anul voi avea bb!
Asa ca...sapt aceasta sau viitoare astept un test II al meu!
Sper ca sapt asta sa se termine cu cat mai multe gravidutze!

Pupicei, Ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Cristinna, sa dea Dumnezeu sa ai mana buna si sa se completeze listutza cu cat mai multe
Am gasit un link interesant si m-am gandit ca poate aveti timp sa va uitati peste el: http://news.softpedia.com/news/Femeile-care-raman-insarcinate-mai-greu-risca-sa-nasca-baieti-ro-15026.shtml
S-ar putea sa fie ceva adevarat in asta!
Ingerasule, iti tin pumnii sa fie cu okisori!

"Speranta moare ultima"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Ziua buna la toata lumea!!!
Sa aveti o saptamana cu multe reusite si surprize dintre cele mai frumoase!!!

Bianca, io ce sa mai zic scumpa mea, ca trebuia sa fiu in noua luni si peste 6 zile...exact de Craciun, ar fi tb sa nasc!?! Ma apuca si pe mine jalea, dar incerc sa ma mentin pe linia de plutire ca altfel nu stiu unde as ajunge! Iti doresc sa ramai gravi cat mai rpd si sa uiti experienta aceea!

Liana 2 zile de intarziere la tine, io cred ca e semn super-bun! Nu pot sa-ti spun io ziua, dar cred ca poti deja sa faci un test!!! Bafta multa sa fie II

Ingeras, durerile de spate sunt semn bun! In rest cum te simti? Io iti doresc un test cu II, de Craciun!

Va pup pe toate si va doresc tot ce-i mai bun de la viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Buna dimineata la Mos Ajun!
Ne dati ori nu ne dati
teste cu II liniute???

Liana: asteptam testul pozitiv
Ingerash: asteptam si de la tine II liniute

Cristinna: o sa vezi ca ai mana buna, numai sa nu scriem iar cate un cap. pe zi, ca nu apuca sa faca nimeni testul si sa zica si rezultatul pozitiv

simo:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Tabi pup si io pe tine!

Piculina, tu pe unde umbli iubita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Fetelor, am facut acum un test si a iesit negativ, insa il consider neconcludent (asa vreau eu!) pt ca ... este prea devreme: z11 de la Pregnyl, z10 dupa ISA1 si z11 dupa ISA2. Sunt in z22 a CM, de Craciun (z28) nu astept rushii.

Voi ce parere aveti?

Pupici, Ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Ingeras26 eu zic sa mai ai rabdare macar inca 3 zile si apoi daca vrei sa refaci testul. Daca as fi in locul tau , eu nu l-as face decat in zilele de intarziere a CM
Iti tin pumnii

Cristinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Ingeras, e prea devreme testul, mai ales ca ai facut si Pregnyl! Mai asteapta cateva zile, nu te mai stresa fara motiv! La unele fete iese pozitiv dupa cateva zile de cand ar fi trebuit sa vin CM>

"Speranta moare ultima"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Ingere vezi ca-ti dau bataitza la popou, ca nu esti cumintica! In primul rand e prea devreme si in al doilea rand nici nu l-ai facut cu urina de dimineata! Mai stai 2-3 zile si apoi repeta testu, da' cu pipilica de la prima ora!!! Bafta!!!

Mergi la inceput