Oligospermie (17)- putini, da' (ne)buni!

Oligospermie (17)- putini, da' (ne)buni! | Autor: Liana30

Link direct la acest mesaj

Noroc sa deie Dumnezeu
...............Noroc si bucurie
...............La toata casa de romani
...............Belsug si veselie.

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Hai noroc si la mai mare si-un copil de fiecare (macar).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Si daca o'tzi face doi nu ne suparam pe voi.

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

De s'or nimeri chiar trei noi va ajutam cu ei.

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Si de-or fi mai mult de patru
Va-nsotim la psihiatru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Beeeey, ce-i aici??
Sa va tin rand la psihiatru? Ca imaginatia mea si-a facut deja programare ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

..si de-or fi mai mult de cinci nu se supara bunicii - asta pentru ca taica'miu s-a saturat sa-si tot astepte nepotii, glumea cu nashu' meu: "echipa de fotbal sa le dea Dumnezeu - numai sa le dea odata!!!"
Si apoi de ce sa mergem la psihiatru si sa nu vina el la noi in gasca? Daca are si el probleme ?
Nounou - sorry iar nu a mers netu' aseara dar pentru ca am avut insomnii, am facut ceva treaba prin casa, am udat florile si am incercat si netu...si merge... sac ca l-am fentat!
Va pup si ne vedem sambata seara pentru ca azi plec in "Satul" Regelui la petrecerea de Craciun si ma intorc acasa maine seara.
Abia astept - oare vor da si piftie ? ca dupa si merge o piftie .
Hai va pup si un sfarsit de saptamana placut.
Sa va gasesc cu vesti bune.

Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Echipe de fotbal sa fie,facem si un campionat daca e nevoie,dar sa fie.Luli,mama (remarci apelativul) da matinala mai esti.
Nounou:daca se poate vreau si eu un bon de ordine ca si imaginatia mea e zburdalnica.
Azi tin post, ca diseara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Deci.Fetele vad ca sunt deja infierbantate,bucate vad din belsug(nounou iti vei satisface pohta ce pohtesti de piftie tremuranda),beuturi avem totul pare a fi ok.Dar ca sa fie si mai ok ma gandeam sa vorbesc cu niste stripperi.Sunteti de acord sau va rusinati? Aaa muzica,ce facem cu muzica? Sau cantam noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Greule daca aduci tu stripperi, chem acum niste fete pentru casting si aleg niste amazoane pe spranceana pentru deseara........
Eu alerg acum pentru ultimele pregatiri (), iar pe la ora 19 imi pun paietele peste costumul de baie, cel de bal, si dau startul..........
Sper ca Peterpan sa fie pe aceeasi lungime de unda cu noi, daca nu il sun, caci nebunie fara muzichie nu se cade si nu poa' sa inceapa avan-Craciunul fara lautari..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Buna dimineatza!
sa aveti o zi minunataaaaa!!!!
moamaaaa luli si lipsesti tu la petrecerea Oanei????...eeeeeeeeee..ok..ok..lasa ca te iertam de data asta...da vezi ca o sa te puna d'na diriga absenta

si..si..si....lamuriti'ma si pe mine...petrecerea unde se tine???aici sau la subectul deschis de Tabitha??

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput