Endometru, ovulatie, temperaturi, monitorizari- 89

Endometru, ovulatie, temperaturi, monitorizari- 89 | Autor: Avalon

Link direct la acest mesaj

Graviduta lunii august este:

Catrinel 17-cap.49

Gravidutzele lunii septembrie, sunt:

CamiM-cap.58
Virgi-cap.61
Shoricutza-cap.62

Gravidutzele lunii noiembrie, sunt:

Iube 2001-cap.83
Alexia27-cap.83

Fetelor, poate mai treceti pe aici sa ne mai incurajati si pe noi!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Sa speram ca acest nou capitol va fi unul plin cu vesti bune......
Pupici si bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Avalon iubita stiu...numai ca mie testele de ovulatie nu mi-au dat semne cum ca c-ar putea produce ovulatia...si nici TB....si nici intepaturile de ovare specifice ovulatiei...asa ca ma umplu de nervi pina cind voi face hormonalele si eventual o monitorizare ca sa aflu daca-i alba sau neagra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Auci, Piccaflor, tu esti in ceata rau, inseamna! Cum, nu ai facut nici macar o monitorizare pana acum? Eu de 2 ani de cand incerc am facut tot ce se putea face, monitorizari, analize hormonale, temperaturi... cu testele de ovulatie nu prea m-am impacat eu... Poate ar trebui sa iei taurul de coarne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

SIMONICO,ti.am raspuns da.ti mai raspund o data ca doar nu ma doare manuta.mie nu.mi vine niciodata fara tratament,asa ca am un cm fffffffffffff lung,cam pana ma satur sa.l astept si ma bag pe trat.
iar eu va innebunesc pe voi aci ca la mine in oras sunt 2 dr mai acatarea...unul mi.a urmarit sarcina acu un an si si.a dat seama abia la o luna in care eu tipam ca ceva nu e in regula ca bb a murit,si mi.a facut si 3 chiuretaje intr.o saptamana
iar la celalalt merg acu dar nici nu concepe monitorizare si pregnil asa ca eu merg pe unde vad cu ochii si am maaaaaare,da MAAAAAAAAAAre noroc cu voi.va pupic

INGERAS tin pumnii maine dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Avalon iubita ca bine faceai daca ma intrebai..ca vedea si oarba de mine
pica pai atunci daca nika nu mere bine hai sa o dam pe ras poate ca le reglam pa toate


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Fetelor parca sunteti acceleratul de Ciulnitza. Scrieti de turbati in loc sa . . EU pot sa frec menta pe aci ca nu am cu cine presta, doarme asa ca trai nineaca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

fatalica numai poci..tocmai din Ciulnitza il gasisi fatoooooo??????sau nu aveai rima??..ha?


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Avalone tu parce zisesi ca-ti vine numai dupa ce iei "buline". Ia zi muica ce iei? Ca vreau si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Rima avem...rama nu avem ca s-au terminat alea pt varsta mea, ca daca is hodoroaga gata ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Simoneteeeeeeeeee ce faci? Faci cu cheliosul talica? Sau ca sa-l ospitesti pe sortul talica ca sa presteze?

Mergi la inceput