Oligospermie (16)- putini, da' (ne)buni!

Oligospermie (16)- putini, da' (ne)buni! | Autor: Liana30

Link direct la acest mesaj

peterpan imi cer scuze ca am indraznit io sa deschid subiectul... sper sa ma ierti

se pare ca pe la gravidose am avut mana buna...cine stie poate ca am mana buna si pe aici si atunci hai la bataie cu sa-i facem buni si sa trecem la treaba


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Sa dea Domnu sa ai mana buna si la scris si la burticoase.Si acum cu sarbatorile,atmosfera,tandretzuri,cadouashe, poate iese si de-un BB.
Noutzo! ai plecat?
Gabid:succes.Ma gandeam deunazi` ca daca ai nostrii o tin tot asa orasele romanesti peste 20 de ani vor arata precum satele de astazi.Ca tineretul vad ca o cam taie.Si mai ma gandeam ca ar trebui pus in locul stemei pe steag,capsuna, ca ea ne-a ridicat saraca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

greuceneeeeeeee da vaz ca nu te lasi deloc..te iei de capsunica??..in mare parte ai tu pe acolo putzinica dreptate
aaaaaaaa sa stii ca m-am gandit si io...cine stie..poate ca o pun


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

N-am plecat, Greule, se produce un fenomen tipic romanesc: nu facem azi ce putem lasa pe maine .. cineva sta cu o portavoce in mana si s-a blocat pe fiti gata ....., dar nu mai vine startul
Sunt suparata pentru ca amanarea asta inseamna, de fapt, alta amanare, pentru ca durata proiectului nu se modifica
Sarbatorile tot aduc copilasi in jurul meu, placerea maxima a zilelor astea este sa cumpar hainutze ... altora :( .. Nu-i nimic, experimentez (ei, nah, ce de optimism )
Dati-i bataie, prieteni, ca mi-am intrat in mana la felicitat mamici, va astept!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

salutare!
cam slaba miscare pe aici de la o vreme...
ia spune-ti voi...ce tratamente mai faceti pentru?
eu ii dau sotziorului meu...dupa un tratament in care am intrerupt orice naturiste....maca+panax ginseng+potent power+napraznic...si asteptam inca vreo 2 saptamani sa repetam spermograma...
voi cum va prezentati la capitolul concret?

anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Liana, cum sa ma supar ? Sunt chiar incantat ca-i mai pasa cuiva de subiectul asta.
Hai sa ne aducem aminte de frumoasele seri de alta data...
http://www.epdlp.com/clasica.php?id=21

Peterpan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

O recomandare: http://www.theinterviewwithgod.com/ si apoi click pe view presentation. Poate unii dintre voi ati fost pe acolo; mie mi-a dat de gandit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

stiam io petrepan ca nu te superi

eheeeheeeeeeee si mie mi-a dat de gandit


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

PETERPAN...impresionant....
multumim de gandurile bune...

anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Titelu incep sa vin pe urmele tale. Am refacut spermograma joi, a fost o hotarare brusca, cu urmatoarele rezultate:
2,5 ml
29,8 milioane/ml
89% mobili din care: 44 % progresie rapida, 20 % progresie lenta, 25 % pe loc si 11 % omobili.
Diagnostic normozoospermie. Asta dupa operatia de varicocel de acum 6 luni si fara nici un alt tratament, ca deja ne saturasem. Stresul insa nu ne-a ocolit, ci din contra. Dr ne-a transmis felicitari.

Deci, ce ziceti? Ca eu am cautat dupa normozoospermie si nu prea am gasit. Doar in pagini nemtesti si frantuzesti. Cine stie cum e diagnosticul la o spermograma buna? E normospermie sau ??????????

Nu e tocmai vestea cea mai buna, dar pt noi e prima veste buna dupa mult timp.
Va tin pumnii la toti sa aveti cel putin o veste buna pana la sfarsitul anului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Peterpan,m-ai rascolit rau de tot.Minunat.

Mergi la inceput