Oligospermie (16)- putini, da' (ne)buni!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

greule, cand vad subiectul nostru pe prima pagina (cam rar ce-i drept) imi creste inima in mine. Cand ma gandesc ca eram cap de afis...
Draga Ramonel la mine rezultatul a fost urmatorul (dau numai cifrele in ordinea in care le-ai enumerat tu):
4,8
55
82: 55; 27; 0; 18
50% forme tipice.
Diagnostic: normospermie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

quote:
Originally posted by barbye


Va doresc sa va aduca Mosul ghetutele pline cu si teste pozitive. Si eu nu ma supar daca imi aduce si mie asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Frumos, Peterpan, o faramita de speranta in prag de sarbatori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titelu spune:

Flavia ma bucura vestea care ne-ai dat-o,se pare ca varicocelul a fost rezolvat.Asa ca luati-va rucsacurile in spate in perioada fertila si fuga intr-o zona linistita,poate evadind din stres o sa reusiti si voi.Bb-ul are 19 saptamini si a fost conceput la Vatra-Dornei.Poate va ginditi sa veniti la noi si poate muntele va v-a aduce fericita speranta.Va tzinem pumnii si va pupam caci vin sarbatorile si cu totzii trebuie sa fim fericiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Peterpan - m-ai terminat! ce eram eu trista acum dar... ce m-ai rascolit, pana in cel mai indepartat ungher al sufletului...
... am citit ceva capitole din acest subiect (partial, recunosc) fara sa intru sa scriu dar acum m-ai terminat.... e minunat!
Va doresc - la toti cei de pe DC, sa aveti maine de Mos Nicolae o sarbatoare la fel de minunata, sa va aduca numai bucurii de care sa va bucurati toata viata.



Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Dragi copii si Luli draga, daca nu tineti aproape, subiectul asta care ne aduce cateodata o luminita in ochi va dispare uitat de toti si ar fi pacat. Sunt suparat pe tine ca te-ai limitat la stadiul de spectator. Dar nu esti cea mai vinovata de pe aici...
Mmmmm, dar ce-i parfumul asta misterios... Aaaa, Carmencita, m-ai uitat, este ? Recunoaste si te iert !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Gata, nu ma pune acum la zid... mai ales ca iar am insomnii...... si bag de seama ca si tu

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Hopa ! Te-am prins pe fir...
Eu abia am venit de la servici, sunt fresh si-mi bazaie creierasul. Sincer e nevoie de un suflu nou in salonul nostru; veteranii s-au stafidit de tot.
Ma lasi sa-ti dedic o muzichie ? Asa ca te-ai hotarat sa-ti faci simtita prezenta in salonul nostru...
http://www.epdlp.com/clasica.php?id=1070

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

e bestial... recunosc ca am descoperit www.epdlp.com datorita tie acum cateva subiecte bune in urma ... si mi-au tinut companie si "de cald" in noptile mele "albe" ...m-a cucerit pe loc


Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Citat:
Peterpane, ma prezint cu mana la chipiu... sa salut coleg de salon in seara de pasivitate in propria casa.
Ca o doftorinta cu fustita a notat tanti asa: pana in '89 Dumnezeu a numarat bine si a dat din belsug; dupa '90 baietelul a refuzat si a trimis fetite la aspirator (de 3 ori, adica nu o data, din greseala, ca sa nu se puna..., ca de aceea s-ar numii greseala).
In anul de gratie pe care il traim cu totii, 2005, baiatul banuieste penurie de , ca ma rusinez la cuvintele obscene.
Cand omu' il refuza pe Dumnezeu, cine e dator sa intervina cu coada lui???? Aud??? Ca mi-s o doftorinta cam surda!!!!
Iar daca sotia te tine pe uscat cu afrodisiacele ei din mancarica si bauturica pana vinerea ce tocmai urmeaza, de bucatele mele de ce nu te bucuri, maria ta? Uite asa vreau sa-l vad pe baiat cum se delecteaza cu bunataturile mele, ca le-am preparat special pt venirea dansului in 'celula' noastra. Sau asa , ca sa pastram distanta.... sa nu ne iasa vorbe....
Da', recunoaste! Nu-i asa ca tu cochetezi prin filare si cu fetitele de la 'endometru', salonul vecin, cu-al nostru?
Incheiat citatul.

Pierdut autor ! Aducatorului recompensa !

Mergi la inceput