Impreuna, Timisoara (32)

Impreuna, Timisoara (32) | Autor: gabirus

Link direct la acest mesaj

Nu am listuta, dar putem si fara de data asta, nu?

Sper ca nu se supara Simina, dar ea cum a intrat mai rar in ultima vreme, am deschis eu.

A fost tare bine la intalnire, m-am simtit excelent! E un obicei la care nu trebuie sa renuntam.

POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

da, gabi, e un obicei f. bun, la urmatoarea intilnire voi face pe in patru si voi veni.
freza ta e super!!!!!!!!!stie doris meserie
pupici la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Merci, Kati! Si eu sunt super fericita cu hairstyle-ul asta nou.

Si noi speram ca poti sa vii data viitoare, ar fi super sa fim cat mai multe.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Ciao fetelor!,vremea asta ma trage la somn.E cam liniste pe aici,dar am evitat sa deschid messengerul ca atunci chiar ca nu mai apuc sa scriu.
Gaby,faine pozele,pe mine m-ati luat imediat dupa ce intrasem si eram inca vanata de frig.
Manu,bine- ai venit printre noi.
Anomar,spuneam despre un subiect care la deschis eu pe Prieteni dintotdeauna,il gasesti e singurul deschis de mine.
Adriella,bine ai venit,in sfarsit ai reusit sa postezi,despre medic ti-au spus fetele parerea foarte bine,chiar mai obictiva decat a mea ca ele nu te cunosc.
Fetelor,Adriella e colega mea si am aflat si eu ieri pataniile ei cu medicul.Ma bucur ca ati incurajat-o,chair avea nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetele! Super poze, inteleg ca a fost super si intalnirea. Evident ca nu am reusit sa ajung, am avut o sedinta mai lunga la serviciu ca se apropie Telemaratonul. Ma bucur pentru voi ca v-ati simtit bine.
Am avut un week-end destul de incarcat dar sunt bucuroasa ca functioneaza cura de slabire - am dat jos intr-o saptamana 3 kg si mi s-a spus ca nu o sa le pun la loc usor. Asta e partea buna, partea mai putin buna e ca am facut o febra musculara de abia urcam scarile. Am reusit insa sa merg si la sauna si a mai trecut.
Sunteti careva fan Harry Potter? Un coleg a fost la lansare si mi+a adus si mie cadou un volum ... mie chiar imi place cartea!
V-ati facut deja planuri de Craciun si de Revel ? De Craciun as vrea sa invit tot familionul la noi, cat am fost eu copil bunica ii chema pe toti la noi si imi placea atat de mult atmosfera aceea de familie, cu masa imbelsugata, brad bogat si colinde...As vrea ca si spiridusul meu sa simta asta. Cat despre Revelion ... aem deja o invitatie la Garana, unde au casa de vacanta niste prieteni dar nu stiu cum o sa fie vremea, as vrea sa fiu alaturi de spiridus dar daca e zapada mare nu ma incumet la asa un drum cu ea...
Adriella, la Odobescu e super dr. Dan Pascut - eu am nascut cu el si a fost perfect si mai e, tot acolo, un dr. mai tanar Popa Caius Brutus - genul cu muulta rabdare si raspuns la toate!

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana
http://community.webshots.com/user/danielactin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Buna seara fetele!!!
Bun venit pe noilor venite!!!!

Au plecat ai mei si sunt putin trista. Cu toate ca a fost un weekend agitat, caci au venit si copii, mi-a placut.

Va pupic si va doresc o seara placuta si un inceput de sapt. cat mai bun!!!

gio si bb Marco 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Danitin, nu "shareuiesti" cu noi super-cura de slabire? Sper ca nu e ca cea a Anei, ca nu ma bag, me omoara sotzul Si mie imi place Harry Potter.
Craciunul si eu il iubesc in familie sub brad. Nimic pe lumea asta nu se compara cu acea atmosfera!

Iar ultimele Revelioane au fost un fiasco total, asa ca am renuntat sa imi mai fac un plan. Mai bine dorm!

Vinerea viitoare este cheful firmei la noi. Incep deja sa-mi planuiesc garderoba. Am o fusta care nu am purtat-o deloc pana acum. E un soi de catifea stretch, pana pe la jumatatea gambei si in partea de jos are ceva volane de dantela si dedesubt inca un strat de ceva sa fie mai infoiata. Si e neagra. Acuma problema este ca trebuie sa-mi asortez o bluza cu treaba asta. Ce parere aveti? Ce ar merge? Numai nu neagra, ca n-as vrea chiar sa arat prea a cucuvea dark. Si nici alba ca m-as simti ca in clasa a 12-a la absolvire
Cred ca deja am prea multe idei fixe, nu?

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_bi spune:

ceau fetelor, maine incepe o noua sapt ,va doresc safie una usoara,ave-ti liber pe 1 decembrie?la mine nu se stie.mai un pic si vine craciunul asa ca maine o sa dau o raita pe la magazine sa incep sa cumpar niste cadouri sa nu mi se adune atunci o gramada.de craciun cred ca o sa merg la orsova iar de revel nu stiu inca.Amutza voi ramane-ti acasa?poate va colindam.vaurez o seara buna in continuare,v-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna seara, Timisoara!
Gabi, la asa o fusta si la noul look, ti-as propune o bluza cu ceva voal la maneci, in culori ruginii, am vazut ceva fain la Terra.
Te-ar prinde bine...
Ma incearca o raceala, nu prea ma simt bine, asa ca azi m-am odihnit, ca de maine am o saptamana tare grea, ma asteapta 3 licitatii, una in 2 dec si doua in 16.
De 1 Decembrie si noi avem liber.
La scoala am dat liber si cursantilor, dar va trebui sa recuperam orele intr-o sambata.
Vali m-a sunat de la Romanesti, a mai facut un test, si se vad mai bine liniutele...de data asta roz , nu albastre...
Ne anunta ea ...
Ieri am fost in vizita la verisoara mea, cu Ines si cu Radu, a facut numai nazbatii acolo, primise vara-mea cadou un urs mare de plus, si Ines nu s-a lasat pana nu l-a confiscat...asta e...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna seara la doamne (ca domnii sunt mai rari p-aici),

Manu,iti zic si eu "Bun venit" aici.Sper sa iti placa si sa te simti bine.
Adriella,si tie "Bun venit!" si sedere placuta aici.Cat priveste ceea ce ai scris de medicul tau....birrrr!...schimba-l cat mai repede!Cu fandositi de astia sa nu ai de-a face!Din exemplul personal iti pot spune urmatoarele:in sarcina cu Luana am plecat de la 84 de kg si am nascut cu 112 kg(cel putin atat imi amintesc ca aveam,daca nu mai mult).Doctorul cu care am nascut eu nu mi-a atras atentia niciodata asupra greutatii mele,iar daca l-am intrebat(ca sti cum e,daca te manaca te scarpini) mi-a zis,razand, ca daca vreau neaparat sa nu mai iau in greutate sa trec pe cura de mere...Eu am nascut cu Dr.Hrubaru Narcis.Parerea mea este ca in sarcina nu e corect sa ti o cura de slabire...si dupa cum scri tu ca iti rationalizezi hrana si ca nu abuzezi...nu vad unde e problema.
In rest sa ai o sarcina faina in continuare si sa nasti usor.Multa sanatate tie si lui bebe!
Danitin,pai e super cu cura de slabire...Mult succes in continuare!Te admir pentru ambitia asta cu slabitul...Ai vreo pilula de ambitie de dat de pomana si pentru mine?Ca io vreau sa slabesc,insa ambitia la mine e sub nivelul marii....Ce mai face spiridusul tau?
Mey,Gabi,mama draga,nu fi carcotasa cu cura mea de slabire via internet....ca acusica ti-o trimit pachet pe mail....hihihihihi...hai ca glumesc!Ai rezolvat trebsoara cu Dc++?Cum merge?
Si ca tot spuneai despre chef....la fusta aia bengoasa a ta,cred ca poti asorta ceva in culoarea caisei sau chiar a piersicii,chiar si un lila ,dar pal....Cred ca aceste culori te-ar prinde bine,caci ai tenul deschis si parul acum are nuanta inchisa...Si pentru ca ,cred,fusta e un pic mai plina,nu?,adica nu e foarte subtire materialul...ma gandesc ca ceva cat mai usor,olecuta transparent ar merge la fix.Si cu un decolteu olecuta mai pronuntat...Eu am primit cadou un deux-pices format din maieu si un blaizer,de culoare...caisei cu niste imprimeuri,maieul e mai putin decoltat,dar nu chiar la baza gatului,insa blaizerul se strange doar cu panglica deasupra sanilor,iar manecile sunt 3/4 si cu un fel de volanas....Hai ca am tot scris.Nu stiu cat ai si inteles ce m-am aberat eu aici...Cred ca o idee ar fi sa dai o raita prin magazine si sigur vei gasi ceva care sa-ti placa...
Dia,sa ai si tu o saptamana faina...Si la noi va fi liber pe 1 dec.Cam nasol ca e joi,fain ar fi fost sa fie vineri,nu?


Va zic si eu sa aveti o saptamana buna si sa fiti iubite!



Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

ola fetelor
am vazut pozicile de la intalnire, supeeer, imi pare rau dar nu am ajuns .... am avut "convocator" in alta parte ... ; poate data viitoare.

cat despre slabit ....nevoie e! retete e! pilule e! varza si ceapa e! .... avem di tate .... numa ambitzie nu, vb anei .... as incepe cu un mers la sala (care sala?!?) ... sugestii??? se mai inghesuie careva?!?

pupici la evribadi

Mergi la inceput