Oligospermie (14)- putini, da' (ne)buni!

Oligospermie (14)- putini, da' (ne)buni! | Autor: peterpan

Link direct la acest mesaj

M-am indepartat de "subiect" nu insa fara o curiozitate: Carmencita, nu ti-am aflat "secretul" !
Sunt dupa o zi lucratoare extrem de istovitoare (dar a meritat !!) si ca sa ma linistesc m-am lasat cuprins de melancolie ()- glumesc; din pacate subiectul tinde sa devina desuet daca nu se intervine rapid.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Ce se intampla cu subiectul asta? De ce s-a indepartat lumea de el, a intrat in desuetitudine, vorba lui Peterpan? Unde-s oligospermistii de altadat'... Greuceanule, Titelu, Aysha, Thea, Iepurica, Nounou, Natasha si everybody, unde sunteti, fratilor?

Aoleu, ce secret? Oana, m-ai 'turnat'?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Asteptam cu totii sa vedem cine va posta primul si cum domnia voastra era cea vizata v-am dat intaietate sa va dezvaluiti secretele.
De acum gata,dau dezlegare la oligospermisti.Sa vedeti ce bine trag piciorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

... eu sant tot pe antibiotice viroza mea respiratorie s-a transformat in bronsita si cel mai nou si sotul e bolnav, mi-a racit, a facut febra ,frisoane .....si o sa ia si el medicamente........
Nu stiu ....., dar parca in fiecare luna isi baga coada ....... stiti voi cine ca ....ba maseaua, ba viroza, ba bronsita........parca s-au adunat toate la usa noastra ....A oprit si tratamentul cu Tribullus ca nu merg antibioticele cu cele naturale......Asta ii mai trebuia in starea care este......cica spermatogeza se reface c-am in perioada de 6 luni....dar asa o vrea Cel de Sus .....ca eu am ajuns la capatul puterilor....Sper ca voi sa aveti vesti bune......


Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Barbye hai ca n-o fi ala chiar atat de negru,probabil va pune la incercare sa vada daca de-adevaratelea va doriti un copil.Doar n-o sa cedati.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Din motiv de inseminare (prima din viata mea ) iooo, mai mult stau prin saloane alaturate, caci sunt dependenta de insamantarile de toamna....
Carmecitoooo jur ca n-am turnat nimic, nu-s ce zice omu' ala.... Tu cum mai stai, ca eu sunt in perioada postovulatorie, deci tu......??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

OANA, sper ca peste 2 saptamani sa ne dai vestea ca vei fi mamica!
Cat despre mine... sunt in ziua minus 1, daca se poate spune asa... Dar stii ceva, nu ma las deloc!
'Omu'ala' simpatic-foc ce ne deschide saloane noi, ce vine si ia pulsul evenimentelor... oare o fi descoperit vreun secret de-al meu?
Greule, tu ce mai faci? Ce facem, o luam pe urmele OANEI, trecem si noi la insamantarile de toamna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Eu nu cred deloc ca esti in ziua minus 1, cre' ca esti mult mai avansata, adica esti la categoria saptamani cu plus, dar nu vrei sa pici de sus...
Ce dovezi aveti, stimabilo, pentru afirmatia cu 'minus 1'????Ioo zic sa nu te bazezi pe afirmatiile omuletului simpatic , caci asa cum s-a prezentat la inceput , asa il arata si faptele/vorbele prezente....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Vrei doveeeeezi? Iaca dovezi, un test negativ in buzunar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Ati vazut?
Fetele noastre sunt puse pe fapte mari nenicule.Se pare ca vestea ne-o vor da dupa ce nasc (sa fie sigure).Doamne ajuta!Acceptam si asa.
Iepurico:ai reusit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Greule m-ai tii tu minte cand ai dat prin salon de jucaria aia Google earth, pe care nu reusea nimeni sa ti-o smulga dintre degetute??? In perioada aceea eu urlam prin tot salonul ca M-AM INSEMINAT......
Carmecitooooo testul negativ e o dovada zdrobitoare....
Eu am facut un pregnyl acu' 3 zile si asa ma pisca degetutele sa fac un test de sarcina, sa vad cum arata liniuta a doua...., caci pregnylul pozitiveaza la fix....

Mergi la inceput