Oligospermie (13)- putini, da' (ne)buni!

Oligospermie (13)- putini, da' (ne)buni! | Autor: Tia

Link direct la acest mesaj




Alexandru (14 iulie 2005)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Superstitiosilor vad ca nu vrea nimeni sa posteze primul.Hai ca sparg eu ghinionul.Ori va dregeti dupa week-end?
Aysha 2;vad ca lucrurile evolueaza spre bine,sa-mi spui si mie cat timp a facut tratament sotul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Aysha 2, evolutia se raporteaza la acelasi doctor (respectiv Matei) care a facut spermograma?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

Noi nu avem oligospermie, insa cred ca e mai rau: astenoteratospermie. Dr. mi-a zis ca nu crede ca sunt sanse decat cu fiv+icsi. Oare mai exista speranta pt a concepe pe cale naturala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Dariana, ar trebui sa postezi valorile spermogramei ca sa ne putem da cu parerea ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Tin sa va aduc la cunostinta un comunicat f.important al ministerului apararii si al agriculturii care au cerut ca datorita gripei aviare fiecare barbat in putere sa arda orice pasarica ii iese in cale pana la stingerea focarului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

quote:
Originally posted by greuceanu

Tin sa va aduc la cunostinta un comunicat f.important al ministerului apararii si al agriculturii care au cerut ca datorita gripei aviare fiecare barbat in putere sa arda orice pasarica ii iese in cale pana la stingerea focarului.

petro



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:


....si cine stie, chiar ar putea iesi ceva bun din chestia asta!

"...mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Si nici nu s-ar supara nimeni.Plus ca pentru pasarici mai da si statul despagubiri.
Din pacate Amely eu fac parte dintre dintre cei ce sunt pesimisti si au dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

salutare tuturor...
ce faceti voi frumosilor?
am intrat mai rar....treaba gramada...
noi ne-am facut bine...si acuma relaum maca si alte cele pentru ..pentru ca in noiembrie ne asteapta o spermograma noua...
in rest..frig si miros de iarna

anda

DICIU&LICIU

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

seara buna tuturor!
bun venit noilor membri si de la mine!

dariana, nu vreau sa te necajesc si mai mult dar la noi raspunsul a fost clar ca nu avem nici o sansa natural! singura sansa fiv+icsi!
nu stiu ce valori aveti voi, in cazul nostru au zis ca nu incearca nici un tratament ca ar putea face chiar mai rau! eu ii dau sotului vitamine si plantute ca m-am gandit ca rau n-au ce face si plus de astea sunt cateva reusite aici pe forum care mi-au dat ceva sperantze!


pt voi
Beatrice

Perseverenta genereaza succesul!

Mergi la inceput