Endometru, ovulatie, temperaturi, monitorizari 62

Endometru, ovulatie, temperaturi, monitorizari 62 | Autor: asteryaro

Link direct la acest mesaj

Sa fie cu noroc!!!

Graviduta lunii August 2005 este:
Catrinel 17 - Cap.49
Gravidutele lunii Septembrie 2005 sunt:
CamiM - Cap.58
Megbeng - Cap.59
Virgi - Cap.61


Haideti, fetelor, poate am mana buna si va iau dupa mine!
Sa stiti ca-mi este tare dor de voi!
pe toate!


Kiki super- 21s
http://community.webshots.com/user/astery100






Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Astery nu pot sa cred!!! Parca m-am intors in timp...in vremurile cand deschideai tu subiectul asta!
Ce mai faci mai burtoaso?
Ti-ai luat concediu prenatal de ti-ai facut timp sa mai intri si pe la noi?
Doamne, ce dor imi e de tine! Vreau sa te vaz graviduta! Trebuie sa ne vedem pana nasti!
Fii antena: io te-am tot lasat...sa ramai gravi,...sa te obisnuiesti cu ideea ca esti gravi,...sa alea alea... dar acu a sosit timpul! Pune-mi fata si mie te rog pozele in album, stii tu care poze! Hai te rog io mult de tot din tot sufletelul meu mare...cred ca s-a marit si sufletelul daca m-am ingrasat, nu???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

[quote]Initial creeata de asteryaro

Sa fie cu noroc!!!

Graviduta lunii August 2005 este:
Catrinel 17 - Cap.49
Gravidutele lunii Septembrie 2005 sunt:
CamiM - Cap.58
Megbeng - Cap.59
Virgi - Cap.61



Sa indraznesc sa ma trec si eu cu un semn de intrebare la capitolul 62????? Ca umbra aia chiar e pe test!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Alexia sa dea Dumnezeu!!!! tu iti dai seama,...ar fi in premiera: sa incepem capitolul cu asa o veste!!! Io iti tin pumnii non stop sa apara din nou a doua liniuta de data asta clar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Alexia...eu ma uit doar la ultimele capitole...cu cate o graviduta...asa ca si 62 va avea una!...si poate vei fi tu..de ce nu?

anda

DICIU&LICIU

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

alexia, vezi ca ti-am raspuns si la capitolul 61....da, ami fa un test ceva? nu mai retin daca ti-a intarziat? la cate zile DPO esti? la minim 10 zile merge si testul de sange (recomandare: medsana, cu rezultat in aceeasi zi)

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
5+

pozne de-ale mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

megbeng, NU mi-a intarziat. Azi e ziua 14 DPO, si joi e ziua hotaratoare. Testul de sange il fac numai cand o sa am o liniuta nu chiar atat de fantomatica
Miro, m-am blindat de ieri cu doua teste Barza, pe al doilea il fac maine. Daca se vede ceva...maine fac din sange, daca nu bag poimaine un Clear Blu.
Fetelor, va rog din suflet, tineti-mi pumnii mai stransi ca niciodata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

alexia, aici suntem, aliniate toate, cu cate o pereche de pumni stransi de caciula..nu cred ca exagerez daca spun ca, in ultima perioada eu am inteles cel mai bine cat de mult ajuta asta...ati fost toate alaturi de mine cand eram in exact aceeasi situatie..am ramas aici sa va trag dupa mine, la mamici...sincer, sincer, imi doresc sa vi se indeplineasca tuturor visul...deodata la intreaga gasca nu cred ca se poate..atunci pe rand...hai alexia, fa-ne o bucurie tuturor!
nu astepta sa fie liniutza mai putin fantomatica..eu am avut 4 fantome d-astea (2 barza, 1 clear blue si 1 femina), TOT INAINTE SA IMI INTARZIE. dupa 24 de ore de intarziere am fugit la testul de sange, iar rezultatul il stiti toate...plus ca oricum, si daca sa zicem vine ciclul, poate sa fie preste sarcina! cunosc multe, chiar multe fete care au patit asa!!!!


"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
5+

pozne de-ale mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shoricutza spune:

Alexia poti fi sigura ca avem toate pumnisorii stransi ptr tine in momentul asta! Sint sigura ca e bb ptr ca si o dungulita fantomatica spune mult. Io in locul tau as da fuga la o farmacie sa cer parerea unei farmaciste cum a facut si megbeng ca ele se pricep mai bine. pupici si bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Alexia, dar ceva simptome ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratoiul spune:

Hei, cum adica v-a parasit ratoiul? . Nu v-am parasit, va urmaresc in continuare "din umbra". Eu astept ca sotia sa inceapa sa aplice si ea cateva din metodele pe care le-a citit pe site. Pana acum nu am "muncit" prea tare la bebe dar vrem sa ne apucam serios de luna viitoare.

Tin si eu pumnii pentru voi...

Mergi la inceput