Oligospermie (10) - putini, da' buni!

Oligospermie (10) - putini, da' buni! | Autor: Carmen.cita

Link direct la acest mesaj

Multi veniti, putini alesi...

Va poftesc la noul salonas unde 'avem di tati' cum spune melodia.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Prima care ridica manuta sa iasa la tabla e fetita cu codite din salonul trecut, care se grabea ca fata mare la maritis: soro, de grabit m-am grabit, ca ardea focul in mine, dar sfanta nu am fost si unde nu e, nu ma dau eu rotunda.....
Asta cu 'avem di tatii' (dar si antetul) e suuuper la fix, nu mai am ce comenta, stau jos.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Super melodie Carmencita draga.
Fetelor ma primiti si pe mine intre voi ? Am bagat si eu capul timid (asa sunt eu din fire)...
Daca ma respingeti devin o care o sa va bantuie some time to time.
Si apropos de melodie imi place limba lor la nebunie; vacantele din scoala primara mi le petreceam undeva langa Piatra Neamt si de acolo am ramas cu cele mai frumoase amintiri din copilarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Da' shine se vede colisha???
No, bade, te-om primi si ashe defect si mai timid ashe, ca duchem lipsa de parte masculina la shezatoare.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Se poate? Poftiti, domnu'! Credeam ca ne-ai parasit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Mmmm, Carmencita, numele asta ma zapaceste rau; asa-s eu vulnerabil, ce sa fac ?!

MOana ? - Vanguardista. Polémico. Resistido. A los veintitrés años MOana no dormía. Tocaba ea bandoneón en los cabarets porteños por las noches con Oligospermidos. Mmmm !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Aici ori fu vorba despre 'sacrul feminin', cel din cartea lui Dan Brown, 'Codul..', ori e un atac la persoana mea si la caracterul meu de femeie curat normospermista, fapt pentru care, cautand in arhivele creierului meu, gasesc in salvarea onoarei mele, articolul 313 din 13 septembrie 2005, cu privire la apararea drepturilor femeii in fata intelepciunii masculine... sau a limbilor straine puternic codificate de persoane extrem de pudice, de felul lor!!!!!!

Cu codul muncii intre degetute traduc: polemica-mi trebuie sa reziste in anii in care, daca nu dorm si nu muncesc, tre' sa semnez si eu condica undeva... Pot sa-mi tocado partenerii de cabaret in noptile devoratorilor de oligospermii....
Se decripta altfel?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Mi-ai scurtcircuitat neuronii iar dendritele s-au retras provocandu-mi un fast shut-down. Inca ma chinui sa-mi reincarc sistemul...
Aaaa... adica cum ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Sacrul feminin ....
Carmenicooo, hai sa-l scurt-circuitam pe 2 flancuri... eu mi-am facut datoria pana acum.....

Vaz ca tot io tre' sa sting lumina in salon si in noaptea asta... Iar am incurcat pastilutele, ori cuvintele, ori sticlutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Imi permiteti sa dau drumul la muzica, fetelor ?
http://www.epdlp.com/clasica.php?id=452

sa nu adormiti !

Mergi la inceput