Oligospermie (6)- putini da' buni!

Oligospermie (6)- putini da' buni! | Autor: Natasha71

Link direct la acest mesaj

Aici, va rog!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Eu sunt mai greu de sedat...., ca tot urlam prin salonul 5 si stateam si de cafele, in timp ce lumea mobila un nou salon.....
OOOOOOO In ce salon mamossss ne vom dezlantuiiiii in curand...
Si cate sticlute avem in dotare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha71 spune:

Mesajul anterior era mult mai bogat in continut, (ceea ce cititi voi la iesirea din salonul 5 este varianta prescurtata), caci am primit un mesaj de eroare , nu aveam voie sa trimit la mai putin de 60 secunde intre mesaje, si eu am vrut oarecum simultan, drept pt care s-a sters cu desavarsire...
Deci pana la urma ai fost la mare , OANA, si m-ai lasat aici intre 3 voinici, eu m-am rusinat si m-am retras, gandindu-ma ca vor sa dea o petrecere asa, ca intre baieti ... cand colo... s-au dus la nani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Ce, se plange cineva de bogatie de continut in salonul nostru cel nou?
Pai si Balzacul de pe perete, din stanga, ce are, ala nu e bun???
Si carticica aia cu rame gen Leonardo di Caprio nu merge la fix acolo unde sta, in tavan???
Mai iau o gura de cafea cu vitamina E si ma pun de povestit orele de plimbarica, daca voi numai de vizita la salonul de domiciliu ati avut parte....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Oana: paracioasa, paracioasa, paracioasa...
Natasha: tu esti mamica noastra, acum avem loc de joaca berechet. Nici de paturi (pat la singular) n-avem nevoie. Eu stiu ca pana nu-mi fac analizele voi nu stiti cu cine vorbiti, dar eu ma simt bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Io am vrut din prima zi sa strig SARITI, FANTOME , dar cum toata lumea parea ca vorbeste in aceeasi directie, am zis sa nu imi inrautatesc situatia si mai rau...
Cica in douazeci de minute vin mascatii in fata internatului si trebuie sa fiu cu gata, dar numai pana pe la ora 20, dupa cum rezista sau nu sadativele.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Sa ne aduci si noua ceva bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Legalitaturi sau ilegalitaturi, fantomaticule, ca are fata modalitati de a le introduce direct sub ochii regelui Filip, pe ambele????
Reviste, filme, bauturici, mancarica...... fete sau baieti????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Baieti ??!! Doamne fereste !
Fete ? Hmmm, adica nu, am !
Urata descriere mi-ai facut in salonul alaturat, nu mai intru si gata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titelu spune:

Am mainile legate si bat pe taste cu ce apuc,nevasta-mea vrea sa intre pe fir si-si baga nasul in discutii cica si ea...si ea...sa vada,da ce crede ea ,ca aici e tv ?am facut un semn discret spre.In semn de protest m-a pus sa o scot la plimbare,dar nu pot zice nimic...am mincat ardei iuti si mi-is lipite buzele,cred ca am liber diseara...daca-ncap de ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Acolo, draga , la 'endo', deocamdata e categoria 'tratabili' si pana vedem cum reactioneaza ei, m-am gandit sa facem putin pe nebunii si sa ne exonereze de raspundere, in caz de ceva, Doamne fere'....
Daca baieti nu, fete nu, atunci am sa scriu un roman in liberate si am sa vin apoi sa vi-l citesc in serile linistite care ne asteapta de acum in colo.....
Fac si , sa avem ce pune pe pereti, ca mai e inca loc.... pe la geamuri....
Si nu va inghesuiti pe la usi, ca e loc pentru toata lumea, a mobilat Natasha noua celula...... Puteti intra si pe ferestre, ca avem din belsug.....

Mergi la inceput