Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari 45

Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari 45 | Autor: Mishulina

Link direct la acest mesaj

Fetelor dragi poftiti si aici cu vesti de la foarte bune in sus!

multe la tot -ul!

Ina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Capitol nou pt fetele harniceee! Sa fie cu noroc!

Utocatalina, daca tu asa simti, asa e!! Am o prietena care a nascut in februarie un baietel, iar doctorul ii spunea prin noiembrie-decembrie ca e fata 99% (dupa citeva ecografii, nu una!)!! Si ea tot zicea ”eu simt ca e baiat si gata! Nu cred nimica ce-mi spune doctorul!!” Prin ianuarie i-a cofirmat si doctorul ca de fapt e baietel.
Dana.p – prin ce ai trecut!!! Nebunie!! Iti tin pumnii sa fie numai bine de-acuma!!!!
Dananita – ce voie buna, ce dantzuieli!!!! Bravo!! Cum te simti? Cred ca minunat, daca e sa ma iau dupa atmosfera!! Tin pumnii la eco!

Amely, tu faci ceva stimulare?

Doamne, andicu, sa-ti fie gura aurita!!

Princess, am inteles, esti la “pregatirea ogorului”.


_
"After all, tomorrow is another day!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Dragele mele,nu am mai deschis de mult un capitol nou dar mi-am luat "inima in dinti" ca m-am gandit ca daca mie nu-mi va aduce sfarsitul de saptamana nimic bun,macar sa am marea bucurie sa va vad pe voi ,cat mai multe,daca nu toate!
Va astept cu drag sa ploua cu vesti bune si cu doua liniute (ceea ce imi doresc si mie,ca tare nu as vrea sa deschid tot eu si cap. 100 )
Haideti,curaj,cine "sparge gheata"?
Multi !


Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Nuuuuuu Mishu, te rog frumos, capitolul 100 eu il deschid.
Dar dupa aia ma tirez si eu la gravidute.


Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Fete, fete, cucuiete ... pai de ce sa ne inghesuim noi la deschis capitolul 100 aici , din postura de aspirante, si nu la sau la mamicutze?
Mishulici, asa ne fu vorba? Un'e-i optimismu' tau? La loc comanda!
Catrinuca,asa , asa...acu' m-ai inteles pe deplin? Bafta maine la rezultate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Iepurica,draguta tu nu ai cum sa deschizi cap.100 pentru ca pana atuncea nasti,asculta-ma pe mine ce zic,ca imi fac veacul pe aici de 25 de caputole fix.
Si apoi cine pleaca prima la o trage si pe cealalta ca doar ne tinem de manuta,ai uitat?
Princessica ai dreptate,incerc sa imi revin,uite e bun asta: ?

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Da, princessutz, am bagat la cap, ofofof, ce greu e – sper ca-i caldura, totusi…

Am luat-o razna, (zisei eu cu un oftat): Stiti ce cintam io ieri??
(Adaptare)

fo-li-cu-li, fo-li-cu-lá,
fo-li-cu-li, fo-li-cu-láááá,
tra-la-la-la-la,
fo-li-cu-li, fo-li-cu-láááá
“!



Ce ciuda mi-e ca nu pot sa va fredonez, da’ stiti voi de care cintec e vorba, nu?


Sunt diliiieeeeeeeee!!!!


_
"After all, tomorrow is another day!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Catrinel nu esti "dilie" ci "hazlie" , e o mica diferenta!
Si apoi bebeii cu astea vin,ca le plac: cu cantecelele tale si poezioarele Mihaelei (zisai io intre doua intepaturi de ovar.....)

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Ufff, mi-era teama...

fetelor, pe maine, cu vesti. De oricare fel, bune rele, asta e, n-o fi sfirsitul pamintului.

Mishu!! Ai grija de ovarel!!



_
"After all, tomorrow is another day!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Buuuunnn, Mishulici ! Asa mai merge, zau!
Catrinuca, mama, noi tanjim dupa caldurica , iar tu te plangi; ia ia-ne si pe noi "in zbor" la tine acolo , unde-i cald si bine!

Ia uite ce va cant eu la amandoua:
Beee-beee, beee-beee la feee-teee....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mare veselie si speranta pe aici! Imi place ce vad.
Mishulici sa stii ca te inteleg f bine cand spui ca nu stii ce sa mai faci pana duminica-luni. Da' nu mai e chiar mult!
Utocata ai o burtica foarte frumushica, sa-ti traiasca si sa creasca sanatoasa!(na ca am facut si un pic de versuri-nu te supara Miha)
Ete, ca despre mine nush ce sa mai cred: toata luna am facut numai cu preze si ieri trebuia sa-mi vina uraciosii, dar...nimic; si nici azi si nici nu simt nimic (marti ma cam durea burta si ziceam ca uite nici nu mi-au venit si deja ma doare). Asa ca uite-acu' venii de la farmacie, unde ce credeti ca mi-am cumparat? Nuuu cred ca ghiciti! Un test. Si acu' patii cum zicea Mishu ca ar pati, adica ma invart in jurul lui si nush ce sa fac? Nu stiu daca pot avea rabdare pana dimineata!
Faza e ca daca e nu stiu ce ma fac; daca sa ma bucur sau sa plang ptc inca nu am depistat cauzele pierderii celorlalte sarcini
Va tin la curent cu evenimentele

Laura

Mergi la inceput