Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari 45

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mishulici ai cam multe simptome! Doamne ajuta!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Laura Ioana, asa iti spun si eu tie : Doamne ajuta! Noi suntem cu tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Laura Ioana,Doamne ajuta!iti tin pumnii sa fie cu !

http://photos.yahoo.com/andreeamihaela_stan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Multumesc, Princess! Multumesc, Andicule!
Da' nu stiu ce sa imi doresc: sa fie sau sa nu fie?! Sa dea Dumnezeu sa fie cum stie El cel mai bine!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Laura mie una imi suna bine ce spui tu...Stiu ca ai emotii ca nu sti ce s-a intamplat de celelalte dati dar poate de data asta e cu noroc,ca iti tin eu pumnii...
A..si nu asa ca simti acea mancarime..undeva...in palme,unde credeai? Sa stai cu testul in aceeasi casa si sa nu il faci? sa te uiti la ambalajul ala fragil care ,dintr-o simpla miscare s-ar rupe si iti raspunde la intrebare (Catrineeel ,s-a luat dileala,ce ma fac???)
Io zic (cu bruma de minte ce o mai am la ora asta) sa il faci maine dimineata macar,nu de azi! Si ma scol special ca sa vad ce zici!
Cat despre simptomele mele m-au mai inselat si alta data,asa ca nu stiu ce sa zic...decat Doamne-ajuta-ne pe toate!

Si fetelor,continuati sa va dati frau liber imaginatiei cu poezioarele si cantecelele,daca va vin pe limbuta,ca la bebei tare le plac,poate asa ii aducem cum faceau batranii "paparude" ca sa aduca ploaia (nu ca ar mai fi cazul anul asta!!! De ploaie zic...)

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Fetelor, eu sunt una care sriu muuuult pe la aspirante, ca am conducta sparta la scris si m-a invitat Utocatalina pe la voi, ca aici ramai insarcinata repede si e o energie d-aia pozitiva, care da bebei pe banda rulanta.
Ma primiti, ca promit sa nu va plictisesc, cum am facut prin alte parti, din prostia mea.
Am si analize proaste, azi mi-au iesit, iar eu pana azi numai cu analize bune am venit acasa.
Am CMV IGG pozitiv, ca IGM e negativ. E adevarat ca as fi avut boala si n-as mai avea-o, ca asa mi-au zis prin telefon 2 doftori, dar cand citii io pe Google niste ciudatenii... m-a apucat o panica...
Ma primiti? Ma ajutati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mare dreptate ai Mishulici! Stau cu testu-n fata si i-am citit instructiunile de folosire de o mie de ori ( de parca nu am facut pana acum vreo cateva gramada ) si pe o parte si pe alta. Da' ma tin tare pana maine dimineata si daca nu vin rushii pana atunci fac testul si va dau de veste. OK?

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

M OANA sigur ca te primim si iti uram sa pleci cat mai repede, cu urmatoarea barza la . Cat despre plictisit, vezi de treaba, nu ai cum! Am citit si eu un pic la Aspirante si m-am amuzat de discutiile iscate. Aveai dreptate ca incepatoare sa ceri detalii, dar uneori avem nervii prea intinsi. Inca o data bun venit!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Uite un om bun care nu da cu paru' in mine! Doamne ajuta, ca taaare dreptate a avut Utocatalina mea ,dis de dimineata, cand imi prevesti potopu' ce urma sa vina...
Multumesc din toata inima!
Da' cu IGG-ul e de rau, ca sunt intr-o ceata... de nu mai vad optimismul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Oana M bun venit si traditionalul "SEDERE SCURTA".
Noi ne cunoastem de la capitolul "Oligo..."
Acu raspuns la intrebarea ta: IgG pozitiv indica ca ai avut candva contact cu virusul.
IgM negativ releva ca, acum, virusul nu mai este prezent in organismul tau.



Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput