Oltenia(5)

Oltenia(5) | Autor: sirod

Link direct la acest mesaj

Ete ca ajunseram si la capitolul 5....hai noroc si la mai multe!
Ieri imi fuse taaaare rau, vizitai baia foarte des, chiar ma gindisem la un moment dat sa ma mut acolo!:)
azi vad ca e ceva mai bine, da' e d'abia 8 si ceva ... si ziua e lunga!
Am fost la un chef aseara si Oti s-a simtit extraordinar, s-a jucat cu copiii si catelu' gazdei(un baietel care implinea 6 ani).Am venit cam tirzior, asa ca mie mi-e somn acum.de fapt cred ca sint cu somnul prin iulie...:))).
Va pupacesc si mai vorbim.

DORIS cu bb la purtator

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns smmiha spune:

Doris, imi pare tare rau ca nu te simti bine, dar asta e, daca vrem bebei. Cam cate saptamani ai?
Lorena, m-am uitat pe poze, ai o scumpete de baietel, imi pare rau ca l-a durut burtica
Fetele, va astept sa povestiti ca uite cat spatiu avem.
Va pup

Mihaela si bebe jucaus (DPN 25.03.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smmiha spune:

Ce facurati oltencelor, va lenevirati? Nu mai ziceti nimic? Ma lasati sa vorbesc singura?
Hai ca incep sa fac apelul.

Mihaela si bebe jucaus (DPN 25.03.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

iaca, venii si io la apel :)Da incep cursurile acus, asa ca fug la locul meu :)
Pupici oltencutelor!



Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Ete ca aparui eu
va

Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doris incercasi ce-ti spusai???mearsa?
sirod incearca mama si tu poate merge si scapi de greturi..
smmiha ma bucur pentru tine si pt bebele tauscuze dar cu zapaceala asta ete ca uitai sa-ti spun


Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

aaaaaa ete vezi ca uitai sa va spun...fusai la doctor si ce credeti nici urma de chisturi..nimic doar o "frumusete" de citomegalovirus de nu va spun...acum iar o iau de la capat cu alt tratament...ufffffff ca m-am saturat..inca 10 zile....
da lasa ca trec ele repede scap eu si de "frumusetea" asta
si pe urma imi face histero si pe urma ...si pe urma.....
om vedea noi..
gata hai ca va zapacii cu problemele mele..

Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

fusarati ocupate azi???
sau vremea va scoasa afara si itarati sa mai treceti si pe aci'?

Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirod spune:

Liana mama...Doris si Sirod sint tot eu...si nu incercai ca uitai...sper ca miine nu mai uit, e si simbata si nu e bulibaseala dimineata...
Anca....beei, ce vis avui az'noapte!!!!Cica eram la neste cursuri la Paris si ma cazasem cu tine si inca cineva(nu stiu cine!) intr-o camera si nu aveam lenjerie de pat:)))))Si ma 'certai' ca de ce nu mi-am luat de acasa ca e tare scumpa in Franta...'ceai ca e 15euro o lenjerie...ma apuca risu gindindu-ma la vis:)))).
Ieri am vizitat baia pe la 7 seara, pina atunci m-am tinut tare...acu' vad ca iar incepe sa se revolte Capsuna!
Un we supwrb va doresc!


DORIS cu bb la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

quote:
Originally posted by sirod

Liana mama...Doris si Sirod sint tot eu...si nu incercai ca uitai...sper ca miine nu mai uit, e si simbata si nu e bulibaseala dimineata...
Anca....beei, ce vis avui az'noapte!!!!Cica eram la neste cursuri la Paris si ma cazasem cu tine si inca cineva(nu stiu cine!) intr-o camera si nu aveam lenjerie de pat:)))))Si ma 'certai' ca de ce nu mi-am luat de acasa ca e tare scumpa in Franta...'ceai ca e 15euro o lenjerie...ma apuca risu gindindu-ma la vis:)))).
Ieri am vizitat baia pe la 7 seara, pina atunci m-am tinut tare...acu' vad ca iar incepe sa se revolte Capsuna!
Un we supwrb va doresc!


DORIS cu bb la purtator



ete na ca o facui..pai de ma incurcai si eu.
lasa..mama ca fusasi mai mult bagata in seama
te .

Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smmiha spune:

Uite ca gasii multe mesaje azi! Imi place.
Liana, imi pare rau, sper sa scapi cat mai repede de belea.
Doris, imi pare tare rau ca nu te simti bine, dar citeam pe undeva ca daca ai greturi e baietel, la mine se pare ca s-a adeverit Asata asa sa te mai inveselesc. Ai facut vreo ecografie pana acum, sau e prea devreme? Eu prima am facut-o la 10 saptamani.
Pe mine deja nu ma mai incap hainele si nu mai pot purta decat o pereche de pantaloni, trebe sa merg la cumparaturi.
Sa aveti o zi frumoasa!



Mihaela si bebe jucaus (DPN 25.03.2005)

Mergi la inceput