Mamici si viitoare mamici de gemeni! (4)

Mamici si viitoare mamici de gemeni! (4) | Autor: Veve

Link direct la acest mesaj

Continuarea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=25525&whichpage=10" target="_blank"> Mamicilor si viitoare mamici de gemeni! (3)


Irina,veve & croko

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19782" target="_blank">MAMICI DE GEMENI 1

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=22446" target="_blank">MAMICI DE GEMENI 2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=25525" target="_blank">MAMICI DE GEMENI 3

ALBUMUL GEMENILOR

TRIPLETII:
Danadarla www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danadarla" target="_blank">web

Cristinacsa web

Tamara web1
web2

simonoro web1
www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro" target="_blank">web2

angi_gemeni www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=angi_gemeni" target="_blank">web

cosmi www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=cosmi" target="_blank">web1
web2

janin www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Janin" target="_blank">web

miruna2bebei web
(Miruna nu sint sigura de poze.Am gasit site-ul tau la profil si am dat peste pozele de mai sus!)

cameliaH www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=CameliaH" target="_blank">web

Podeanu(Daniela) www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu" target="_blank">web1
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Podeanu" target="_blank">web2

Ioana77 web
POZE NOI DE LA BOTEZ!!!!

Theodora web1
web2

tina75 web1
POZE NOI:
web2 LUKAS
web3 ALEXANDER
web4 LUKAS NEW!!!
web5 ALEXANDER NEW!!!

odaiana www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=odaiana" target="_blank">web

mirupati web1
web2

ione web

2girlsmum(PATRICIA) web POZE NOI!!!!

Listuta gemenilor:

TRIPLETII NOSTRII:
Danadarla-Jonathan Alex,Ashley Constance,Matthew Jacob - 17.08.2002


miruna2bebei- Razvan si Serban-08.01.2003.

Tina75- Lukas si Alexander-20.01.2003

monicamihaela- Irina si Vlad- 12.12.2003

Ioana77- Yann si Philip-28.01.2004

CameliaH - Maria si Ioana - 01.02.2002

angi gemeni - Andrei Ioan si Andreea Maria - 08.02.2002

Janin- Isabella si Nicole-10.03.2002

Theodora - Alexandros si Yannis - 03.04.2002

Tamara - Daria si Catalin - 15.04.2003.

ione- Maria-Diana si Elena-Stefania- 26.05.2003

cristinacsa-Alexandra si Carina-22.07.2002.

simanoro - Stefania si Daniel - 05.08.2003

odaiana - Mare si Sara -10.08.2003

mirupati -Horia si Martin-26.08.2003

Oana(lucamatei)-Luca si Matei-05.09.1999

Mioara(Craita)-Craita si Crina-28.09.2003

Podeanu(Daniela)-Denisa si Eduard-03.10.1995

Cosmi-Diana-Maria si Amalia-Ioana-16.10.2002

2girlsmum(Patricia)-Miriam si Ruth-06.12.2003









Theodora, Alexandros, Yannis
POZELE NOASTRE: web www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">Povestea-nasterii
Sunati-ma:003 6978693887

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_gemeni spune:

Eveniment mare pentru noi!!!
Ne-am intalnit azi cu Cosmina(cosmi) si cu cele doua papusele ale ei: Diana si Amalia. Era destul de tarziu si atat Andrei si Andreea cat si Diana cu Amalia, erau obositi si nu prea s-au jucat. Speram, altadata, si mai odihniti si mai mari fiind, sa se joace si sa devina buni prieteni.
Hai sa mai barfesc putin: era si un tatic acolo, tare mandru de fetele lui, pentru ca, trebuie sa va spun(si nu zic vorbe mari), Cosmina pare a fi sora mai mare a celor doua gemenute, si nicidecum mamica lor. Daca nu ma credeti, convingeti-va si uitati-va la poze lor.
Am facut toti poze, asteptam acum sa le developam si sa vi le aratam.

Mi-a placut tare mult intalnirea de azi, chiar daca a fost scurta. Poate reusim sa ne vedem cu totii... E frumos sa ne cunoastem, sa legam prietenii. Din pacate, treburile, probleme cotidiene si , mai ales, distantele dintre orase/tari ne impiedica sa ne cunoastem mai bine. Asa ca sa ramanem , in continuare, in contact, aici, pe forum.

Angi&Andrei&Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Buna mamici,
Bine v-ati intors Theodora, ce mai fac baietii?
Intradevar e nemaipomenit sa te intilnesti cu prieteni Angi.
Noi ne-am intilnit cu Lumi de la bebelusi din mai 2003. Schimburile de experiente, impresii...

Va pupam .

Ionela, Maria & Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Cit de sociabili sunt copiii vostri?

Maria se acomodeaza cu oricine, dar, Elena este foarte retinuta.

Numai bine.

Ionela, Maria & Elena.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_gemeni spune:

quote:
Originally posted by ione

Buna mamici,
Bine v-ati intors Theodora, ce mai fac baietii?
Intradevar e nemaipomenit sa te intilnesti cu prieteni Angi.
Noi ne-am intilnit cu Lumi de la bebelusi din mai 2003. Schimburile de experiente, impresii...

Va pupam .

Ionela, Maria & Elena

icraciun




Poate reusim sa ne vedem si noi, draga Ionela, avand in vedere ca suntem din acelasi oras...
Am "descoperit" , zilele trecute, 2 gemene de 11 luni, tare dragute, cu o mamica simpatica. Ele merg in parcul de la Primarie. Noi mergem mai des la Teatru...

Angi&Andrei&Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_gemeni spune:

quote:
Originally posted by ione
Cit de sociabili sunt copiii vostri?

icraciun




Ai mei sunt mai retinuti, dar nu sunt "salbatici". Dupa o perioada , detul de scurta, de timp se imprietenesc cu cei care se apropie de ei. Am remarcat ca nici Andrei, nici Andreea nu se duc la alti copii.
Nu ca nu ar fi sociabili, ci pur si simplu, pentru ca sunt ei doi, pentru ca de mici au fost mereu impreuna, au avut mereu program impreuna...

Angi&Andrei&Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Am fost incintata sa aud Angi ca suntem din acelasi oras.

Noi stam pe linga Marvimex.

Ne plimbam mai mult prin parcul Piticilor.
Telefonul meu este 0744.64.61.97
telefonul vostru care e?
Poate ne intilnim.

Ionela, Maria & Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina75 spune:

quote:
Originally posted by ione

Cit de sociabili sunt copiii vostri?

Maria se acomodeaza cu oricine, dar, Elena este foarte retinuta.

Numai bine.

Ionela, Maria & Elena.

icraciun



Ai mei sunt foarte sociabili, dupa cateva minute de acomodare amandoi se joaca cu toti copii, cu jucariile samd...uneori imi doresc mai multa retinere
e normal ca sunt diferite fetitele, un pic de distanta e chiar sanatoasa...cu timpul poate o sa se mai schimbe, nu mi-as face acum griji!

numai bine, cristina

Tina cu Lukas & Alexander(20.01.2003)
"Ai grija ce spui! S-ar putea sa fie ultimul tau cuvant." Stanislaw Jerzy Lec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_gemeni spune:

quote:
Originally posted by ione

Am fost incintata sa aud Angi ca suntem din acelasi oras.

Noi stam pe linga Marvimex.

Ne plimbam mai mult prin parcul Piticilor.
Telefonul meu este 0744.64.61.97
telefonul vostru care e?
Poate ne intilnim.

Ionela, Maria & Elena




Mie nu-mi place in "Tara Piticilor", sunt multi copii si mamici care nu-si supravegheaza copiii. Am fost de cateva ori, dar am venit cu dureri de cap. In plus, o fractiune de secunda de neatentie si-ti dispar copii, la cata lume e acolo!!!
Noi mergem la Teatru sau in parcul de la Biserica de la spitalul Mare.
Nr. meu de tel este 0722/469919.
De joi, insa, voi fi ocupata cu un grup de italieni, economisti, cu translatia, iar sambata voi pleca la un botez, apoi la un curs de perfectionare. Ma intorc dupa 5 septembrie.
Tinem legatura. Mai vorbim.
Angi&Andrei&Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_gemeni spune:

quote:
Originally posted by tina75
[Ai mei sunt foarte sociabili, dupa cateva minute de acomodare amandoi se joaca cu toti copii, cu jucariile samd...uneori imi doresc mai multa retinere



Lasa, Cristina, spune mai bine ca sunt mai sociabili cu fetele!!! Pai, asa-s baietii!!! Iti fac capu' mare!!!
Pupici nazdravanilor tai frumosi. Pupici si tie!!!

Angi&Andrei&Andreea

Mergi la inceput