Samburei si dovlecei de Sept-Oct 2013 (4)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elutza82 spune:

Vi4i, ma bucur pentru samburelul tau voinic
Sa fiti sanatosi



8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florycyk25 spune:

mssss,,,,,ma gandeam eu....offf grea zi la servici azi...nu mai scap de greturi,dar cred ca renunt la natalvit....acum am papat vreo 12 masline verzi....ce mai pofte...va pooppiicccc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutza82 spune:

Am postat un album cu numele Ella---Elutza82 in contul picasa/gmail. Abia astept sa ne cunoastem si cand facem burticile mai mari, sa postam poze in fiecare saptamana sa vedem diferentele

Elena, ai avut o supeeer idee Multumim !!!



8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui elutza82

Am postat un album cu numele Ella---Elutza82 in contul picasa/gmail. Abia astept sa ne cunoastem si cand facem burticile mai mari, sa postam poze in fiecare saptamana sa vedem diferentele

Elena, ai avut o supeeer idee Multumim !!!



8+


Elutza eu am incercat sa ma loghez si pot intra doar in email, nu si in picasa. Poti sa pui un link poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:


Eu in seara asta am gatit mancare indiana, dupa care eu si sotul meu suntem absolut innebuniti. Eu de exemplu in sarcina am putut manca fara probleme, in general imi place spicy, dar nu oricui ii place sau prieste.
Am avut in meniu chicken vindaloo (pentru tot) si fake chicken vindaloo (varianta vegetariana cu quorn)pentru mine.

Eu prefer orezul, pe care azi l am gatit a la Jamie Oliver, in 15 minute. Am pus o cana de orez, doua de apa fiarta, cateva seminte de cloves (condiment indian) si jumatate de lamaie. Yummy!!!!

Sotul prefera paine indiana, numita parratha. Plus ca am avut si papadomus.

Poftiti si voi, cui place mai am o portie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Danyce, ai avut fetita mare la nastere, 4 kg e bine. Sa ti traiasca!Imi a avut 3.300 kg. Iar eu cred ca am intrecut orice copil la nastere, am avut usor peste 5 kg!!!!! Va dati seama??? Si mama a nascut natural, foarte greu insa, erm cu cordonul de vreo 2 ori in jurul gatului si eram verde!! :))))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Vi4i imi pare bine de samburelul ticaitor!!
Elutza imi pare tare rau de constipatie si sangerari. Uite sa treaca repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SeptOct2013 spune:

Dragi burtici si pitici, poftiti la chatuit pe o noua ramurica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Am deschis eu subiect nou. Se pare ca inca trebuie moderat ca sa apara, din pacate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Si pentru ca asteptam ca noul subiect sa fie moderat, doresc sa urez LA MULTI ANI lui rox_y alaturi de un buchet de

LA MULTI ANI Rox_y!!!!

Numai bine si noroc din partea mea. Sper ca ai avut o zi superba!!!

Mergi la inceput