Secret Santa-runda 1 -cap.2

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ia sa scoatem biciul ...

Pana acum se pare ca 2 Santa au trimis deja ...i-am notat.
Ia sa-mi trimiteti pe PM care cum trimiteti ca sa vad cine intra la categoria Santa Puturosul si trebuie impins de la spate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Helbi, am gasit, ieri nu-l vedeam.

Nelia, daca vrei sa te nscrii, scrie la Secret Santa - Runda 2, ca sa te pun pe lista. Inscrierile se inchid Joi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ia sa ma "aolesc" si eu pe aici putin. In sfarsit mi-am studiat si eu candidata de pe lista mea de Mosh ... puah ! cum e Karma asta ... aproape nimic care sa ma satisfaca nu am aflat. Si ce am aflat, sunt atat de paralela cu domeniul incat imi vine sa plang ...

In plus a durat o vesnicie, caci a scris pe la o gramada de subiecte numai cate un mesaj scurt si nimic special. Si atat de greu este sa cauti ceva in forumul asta, tehnic vorbind ... ha, ha, carcotesc cu voce tare ca stiu ca si "desprecopii" bantuie pe aici , nu ca ar putea modifica ceva, dar asa, eu sa-mi ventilez frustrarea si ea sa mai primeasca o reclamatie.

Cu greu si dupa multe cautari, i-am gasit meseria, care nu m-a ajutat la nimic.

Una peste alta, am ales doua optiuni si acum trebuie sa ma decid la una dintre ele. Si mi-e greu , atat de greu ca imi vine sa o intreb ... dar nu o fac, voi risca.

Dupa ce destinatarul meu isi va primi cadoul, o sa fac public aici si cealalta optiune, sa vedem daca am ales bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

Citat:
citat din mesajul lui Victoria_mami
Sambata noaptea am avut eu operatie de urgenta sia cum sunt blocata in casa... si eram atat de incantata... asta e. Anul viitor cu siguranta.








multa sanatate si refacere rapida!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Prietenii lui Mos Craciun
TOMBOLA-Spiritul Craciunului
A&M


Viata...










Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

si din partea mea multa sanatate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marcia03

si din partea mea multa sanatate !




Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Avem deja 3 Moshi harnici ...

Fetele, nu mai scrieti aici cand trimiteti, ca cine are ochi de detectiv, poate incepe a intui care cum trimite.

1. Imi trimiteti mie pe privat cand ati trimis.
2. Aici pe subiect scriem doar cand primiti cadoul, dar fara a spune CE si DE LA CINE.
3. CE si DE LA CINE dam publicitatii pe 24 Decembrie, cu explicatii si eventual poza

P.S. Incercarea mea de pariuri vad ca este nepopulara.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

4 moshi harnici

Ce face restul comunitatii de Moshi ?

Va atrag de atentie ca 5 decembrie este Luni. Deci saptamana viitoare ar trebui sa-mi curga mesaje prin privat cum ca ati inceput sa trimiteti.

Mda, recunosc, nici eu nu sunt harnica, dar mi-am ales cadoul si l-am comandat. Sper ca imi ajunga pana sapt viitoare, ca sa nu fiu chiar eu Moshu Putu-roshu .

Hahaha - imi place asta cu Moshu Putu-roshu - ia sa vedem care o sa fie ala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Cre` ca io.Tre` sa stam in casa..eu sunt bolnava rau,Eva are bronsita...pana luni nici pomeneala de iesit....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Inteleg, totusi, intr-o nota serioasa, poate incercati sapatamana viitoare sa puneti cadourile la poshta. Jocul asta isi pierde farmecul daca jucatorii nu sunt seriosi ...

Mergi la inceput