Secret Santa-runda 1 -cap.2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Zic si eu la fel ca si Kari, dar mai adaug o firma de transp. amad, si mentiunea ca din 21 dec nu mai pot ridica nimic de la poasta/ firma de transp pina dupa 8 ianuarie...iar in Ro ajung poate la vara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eu zic ca,in caz de deplasare in Romania, sa lasam si cate o adresa alternativa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Eu zic ca,in caz de deplasare in Romania, sa lasam si cate o adresa alternativa.

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


eu ies din calcul. nu exista absolut nici o sansa sa ajung in Romania de sarbatori. in plus deja ne-am facut programul ptr Craciun si anul nou. asa ca....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

si in cazul meu, puteti trimite la ai mei in Bucuresti....ei insa ajung pe 16 decembrie in tara, acum sunt la mine....detaliile lor le are organizatoarea....nu are rost sa trimiteti prin posta, e scump....insa voi primi surpriza doar pe 6 ianuarie, cand se intorc ai mei la mine....

mercic si o zi buna !

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Fetelor, cu regret va anunt ca eu trebuie sa ma retrag din joc Sambata noaptea am avut eu operatie de urgenta sia cum sunt blocata in casa... si eram atat de incantata... asta e. Anul viitor cu siguranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Nadia, multa sanatate, sper ca esti ok acum

Nu poti trimite totusi un cadout de pe Internet? Ca asta nu necesita sa iesi Mi se pare greu sa te retragi acum, cineva ramane fara destinatar iar altcineva fara Santa Doar sa le reculpeze Buflea, in caz ca nu au trimis deja fetele... Adica cea care trebuia sa iti trimita tie sa trimita celei careia trebuia sa ii fii tu Santa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Rall, daca-ti spun ca nici nu ma gandisem sa trimit prin internet... pentru ca eu stiam exact ce sa-i cumpar de la magazin... of! OK, sigur ca pot asa. Buflea, nu ma scoate... Rall, multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Buflea, nu ma scoate, ca am comandat deja cadoul. Rall, saru-mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victoria_mami
Sambata noaptea am avut eu operatie de urgenta sia cum sunt blocata in casa... si eram atat de incantata... asta e. Anul viitor cu siguranta.








multa sanatate si refacere rapida!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Prietenii lui Mos Craciun
TOMBOLA-Spiritul Craciunului
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Fetele,

Nu vreti sa pastram totul cat mai simplu ? Nu as vrea sa ne incurcam cu adrese alternative ...

Daca toata lumea pune la poshta pana pe 10 Decembrie, ar trebui sa ajunga pana pe 20, nu-i asa ? Daca vi se pare termenul prea scurt, atunci uite, mutam data poshtei ...

Toata lumea sa trimita pachetul pana pe 5 decembrie.

Mergi la inceput