Bazar umanitar (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Are cineva un scaun de bebe de pus la bazar, din ala cu ventuze de pus in cada mare de baie, iar bebe sa stea in fund? Daca da, ma abonez!

Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna seara fetele!!!! La Multi Ani Alex-andra, sa traiesti multi ani alaturi de cei dragi. Sa ai parte doar de impliniri, fericire si multa sanatate. . Fie ca toate visele sa ti se implineasca.
Fetele am redus preturile la toate produsele. Va asteptam la cumparaturi. Va uram o seara placuta. Ne auzim maine la cafea.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

alex_andra, La Multi Ani!!! iti doresc sanatate si multe bucurii alaturi de cei dragi!


Week. placut tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Am pus pentru Bibi o camasa de dama dragutahttp://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=17750Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=8" target="_blank"> VOTATI po.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Va multumesc tuturor pentru gandurile bune
de mult timp nu am mai primit atatea urari

mari, martisoarele toate sunt absolut superbe

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

buna ziua!

urez LA MULTI ANI, ALEXANDRA! sa ai numai bucurii si sa fii sanatoasa.

selene, caut cam marimea 92. nu-i problema daca sunt mai mari. are foarte multe bodyuri cu maneca scurta, dar cu maneca lunga are numai cateva. lui nu-i ajung 5 bodyuri pt. ca e foarte neastamparat si trebuie sa-l schimb de cateva ori pe zi. acum 2 saptamani am descoperit ca majoritatea celor luate de la leditia au ramas micute. asa ca vreau sa cumpar bodyuri. multumesc.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii



Ca noi sunteti. :D

Daria le face varza pe toate. Cu mancare. :D

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

NOU - colectia de martie!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Daria-Nandini, haiosenii si dragalasenii






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

pooh, am vazut anuntul tau, f.bun pretul - de data aceasta zic 'pas' pt ca Maria nu mananca napolitane, iar pt paine avem furnizor care ne-o aduce acasa.

Am trimis coletul Nerantulei in seara asta - nu de alta, dar daca ai luat rochita pt Cezara in curand nu o sa mai incapa in ea
Lora, mi s-a terminat scotch-ul si nu am mai avut cu ce sa fac pachetul pt tine . Ti-l trimit in cursul saptamanii viitoare, ok ? ( s-a terminat la pachetul Nerantulei, o sa vada ca la un moment dat am pus o banda de-aia adeziva care se pune sa protejezi tocurile de la usi cand zugravesti )
Ancadragoman, ai ridicat coletul de la posta, da ? Sper ca e ok

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Neata!Nimeni la o cafeluta?Luy,sunt produsele lu'sorella,de la ea am furat sa la bag la bazarDaca nu sunt prea indiscreta,ce fel de paine consumati voi? Sau cumparati faina pt. painica?Stiu ca painile gata facute sunt tare scumpePooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=8" target="_blank"> VOTATI po.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

Vin eu la cafea, mai pe la pranz.
Am tot uitat sa scriu, am ridicat acum cateva zile coletul de la Ducky. Multumesc.
Si am aviz si de la Leditia, cred ca luni ajung sa ridica coletul.
Cu intarziere Alex_Andra!
De Ionela mai stiti ceva?
Carmina ai operat fetita? Nu imi amintesc sa fi vazut scris pe aici.


Mamica de David Andrei 10 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

pooh, luam paine feliata Dr.Schar. In situatia noastra nu ar renta sa facem paine in casa, deoarece faina e f.scumpa si numai Maria are nevoie. In cursul saptamanii mananca la gradinita ( bineinteles paine dusa de noi ), seara ii fac de obicei ceva ce nu necesita paine. Iar in weekend ii ajunge un pachet de 200 g.

Leditia, am primit confirmarea platii numai pt aceasta bluza. Banuiesc ca diana2242 a platit-o si pe aceasta, imi poti trimte, te rog, confirmarea ? Multumesc !

Carmina, ce face Irina ?

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput