Stelute de ianuarie februarie 2007 (1)

Stelute de ianuarie februarie 2007 (1) | Autor: Mamicile

Link direct la acest mesaj

Stelute de ian feb 2007



Odiseea sarcinii in 40 de saptamani: 1...69.

Stelute de ianuarie-februarie 2007-Clubul scutecelor (1-4 ani):1...52

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liuda1 spune:

Mamici de stelutze, reactivam subiectul stelutzelor!!! Bine am venit!!! Cine are chef si vrea si poate - e bine venit la o vafelutza alaturi de mine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liuda1 spune:


cafelutza, pardon!!!

mor dupa smilies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

cioc cioc!!!!E cineva acasa????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liuda1 spune:

daa!!! Io sant la noua casa!!!! Poftim intratzi! ce servitzi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liuda1 spune:

Intr-o zi o sa-mi fac timp sa fac un ticker din ala smecher, ia sa vezi atunci, ca vad ca toata lumea are semnaturi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liuda1 spune:

se vede semnatura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

ce aveti?Fug sa dau mancare la copii si revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liuda1 spune:

ma prea multe nu am, si oricum ce am e caloric si nu imi permit, dar niste apa fara lamaie gasim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

Anna a depasit momentul artistic azi cu pijamalele. A acceptat sa o schimbe. Stiti care era problema?I-am dat niste bluze noi si ea credea ca nu sunt ale ei. Azi dimineata mi-a picat fisa. Si am dus-o la gradi cu o bluza mai veche care ii era micuta, i se cam vedeau muschii prin ea.Apoi i-am tot povestit in drum spre gradi ca vine primavara, ca se incalzeste si ne trebuie haine mai subtiri; ca ne luam haine noi, bla,bla. Dar cand am luat-o acasa m-a pus s-o imbrac cu o bluza noua ca cica "vine baza"-ii spusesem eu ca se intorc berzele...De atunci numai pe cer se uita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liuda1 spune:

auzi la voi vine barza draga, ai grija!!!!
Diana s-a dus azi cu emotzii, intzelegi tu - cercei noi, si am anuntzat educatoarea sa "nu o recunoasca", sa zica ca are o fetitza noua (caci astazicea ea eri, ca ma duc la gradi si nu ma recunosc copii, o sa zica cine e fetitza asta noua!!!) Vai de capul tau!
In usa gradinitzei observ si eu - copilul e cu unghiile facute cu roz (eu deja nici nu mai vad) si cu inel de aur pe mana!!! Ca dansa a primit inel de ziua ei, de aur draga... un gramutz are, insa e super frumos!
Si acum imi zicea ca "copii au recunoscut-o" dezamagita, dar macar teacher nu!!!

Mergi la inceput