Mamici de ianuarie-februarie 2007

Mamici de ianuarie-februarie 2007 | Autor: adinush

Link direct la acest mesaj

Cred ca sunt prima mamica de 2007Am facut testul de sarcina acum juma de ora si mi-a iesit pozitiv asa ca am tinut sa spun la toata lumea.
U.M. 31.03.06 D.P.N 05.01.07

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alionushca spune:

Felicitari AdinushSanatate burticuta si urmatoarele 9 luni sa fie doar cu vesti bune si in final un bebelus sanatos si mincacios.

Mi-a zvicnit inima cind am citit ,,mamici ianuarie-februari..E ...2007,, mai sa fi trecut asa repede timpul.



Aliona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

Felicitari ADINUSH, si iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos. Eu sunt o viitoare mamica de septembrie-octombrie 2006, si chiar azi faceam socoteala cand ar trebui sa apara mamicile de iznuarie-februarie 2007, si iata ca au aparut. Felicitari inca o data, sa fie intr-un ceas bun, si sa fie o lista maaaaaaarrrrrrrrreeeeeeeee, mareeeeeeeeeeeeee, cu multe mamici si bebei frumosi si sanatosi.

20+ 90%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Adinush, felicitari! Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos.
Pana se umple listuta cu mamici, poti sa scri si la Mamici de Noiembrie-Decembrie 2006, ca sa nu te plictisesti. :)



Poze

_
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">
Sa nu-i uitam..

Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati.

Apropiati-va de Dumnezeu, si El Se va apropia de voi.
Iacov 4:8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Adinush felicitari pentru testul pozitiv si multi pupici de la mamicile de ianuarie-februarie 2006!
Am asteptat cu emotie sa apareti pentru ca ne regasim pe noi care acum un an treceam prin aceleasi stari . Sarcina usoara si bebe sanatos, mancacios si frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrycalu spune:

Felicitari!!!
Sarcina usoara,sanatate si sa de-a Dumnezeu sa ajungi ca mine,adica maine nasc si sunt plina de emotii dar si de fericire ca-mi voi vedea bebelusul mult asteptat.
Sarcina usoara si bebe sanatos
39+Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

HE HE HE!!



Bine ati venit Mamici de puiuti CAPRICORNI -VARSATORI!!
Sunt o mamica de septembrie Capricorn, va urez sa va inmultiti ca ciupercutele ,sa fiti multe si unite pentru ca traiti aceasi experienta in live !!

Am sa mai arunc cate un ochi cand vor incepe starile de voma, noi cele din septembrie-octombrie am cam scapat de asa ceva, inarmativa cu lamai,muraturi,saratele si lapte rece doar asa va trece!!!

Curaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

FELICITARI!!!!!!!!SPER SA FITI CAT MAI MULTE MAMICUTZE DE IAN-FEB,SI SA AVETI PARTE DE SARCINI CAT MAI USOARE!
LA PRIMA MAMICA DE IAN FEB 2007

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

FELICITARI ADINUSH!
SARCINA USOARA si sa ai o companie cat mai numeroasa aici!

Maine se implineste un an de cand am tinut in mana testul de sarcina pozitiv! Si azi fetita mea Diana a implinit 4 luni!


MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Vreau si eu sa te felicit adinush. Chiar ma gandeam cand vor aparea mamicile de ian-febr ' 07.

Eu am fost prima viitoare mamica de sept-oct 2006 si am vrut neaparat sa te felicit si totodata sa-mi mai aduc inca o data aminte de primele sentimente ale mele....de viitoare mamica... de atunci.. Sa ai o sarcina usoara si un bebelush sanatos.

Si sa va inmultiti cat mai repede, sa va ajutati cu sfaturi.Conteaza enorm.Sa fiti ca niste surori.

Felicitari inca o data si multa, multa sanatate.

Inni 22+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luizza spune:

m-au apucat niste emotii..........v-am asteptat sa apareti,si cand am vazut ca ati aparut repede sa va citesc,surpriza mai mare este ca am trait aceleasi sperantze ca adinush,adica si eu acum un an pe 31 martie imi venea ultima data,iar pe 5 ianuarie 2006 aveam dpn
dar am nascut pe 28 dec o fetiza perfecta
sanatate,si daca aveti intrebari noi mamicile de ian feb 2006 o sa va raspundem cu ce mai mare placere
succes
luizza si maria

Mergi la inceput