Pufi veseli in 2011 (190) - LMA Luca! LMA David!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Buna dimineata!

Nu am apucat sa citesc din urma. tb sa dau sa manance la copilasi. Scurt ... ne intalnim azi la 14.00 la Plaza, la cafeneaua din fata de la Diverta. Cine mai doreste, cine mai pofteste ...

Revin ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

neata buna,multam de cafea

danasormii de multumiri
ma bucur ca anastasia este bine


nyny...super trenulet a avut david


jijisa fii fericit si sa faci intotdeauna ce alegeri vrei tu!

INTALNEALA PLACUTA SA AVETI,FETELOR !

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Neata!

Multumesc de cafea, Sorina! Imi amintesc primul revelion cand am plecat de acasa, eram bucuroasa ca sunt cu prietenii mei, dar parca simteam o urma de regret ca nu incep anul cu parintii...ce vremuti frumoase...Iris v-a vrut cu ea la trecerea dintre ani



Danasor, ma bucur ca ai fost linistita de revelion. Felicitari pentru primii pasi Multumesc pentru cuvintele frumoase!



Xela vin si eu daca e M ok. Are 37,9 temperatura, ochii un pic umezi dar si dintii gata sa sparga gingia, asa ca nu stiu de unde subfebra...asteptam. Sper sa fie totul in regula si sa mergem impreuna.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui micki_mica

Inainte sa ma bag si eu la somnic, trebuie sa va spun, mandra cioara ce sunt: AM INTRAT IN CLUBUL MERGACIOSILOR! A mers cu telecomanda in mana si in gura, mai apoi. S-a rasucit in mijlocul camerei si a plecat spre usa. A mai mers la 10min, iar, dar nu am apucat sa il filmam. Poate maine.


Trebuie sa schimb si semnatura, nu?

Ce chestie!!! Intai eram a lui , apoi a lui , apoi a lui , acum a lui . Of, of! Mai, mai! Ce mai trece timpul asta! Dar inca suntem . Cat o mai fi (inca e).



Miki a lu' Kiti




Felicitari! Bravo, Kiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Fac capitol nou.

==========================
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)
==========================

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Capitol nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

Buna dimineata!

Nu am apucat sa citesc din urma. tb sa dau sa manance la copilasi. Scurt ... ne intalnim azi la 14.00 la Plaza, la cafeneaua din fata de la Diverta. Cine mai doreste, cine mai pofteste ...

Revin ...


si eu.....si eu........................macar sufleteste............



I don't know much...but I know I love you...and I always will...'cause you're my soul and you are the air I breathe...

Happy New Year!!!

Mergi la inceput