Pufuleti iubiti de Ian-Feb 2010 (183)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

si inca una si ma duc... din momentul in care incep sa stea singuri in picioare (copacel noi ii spunem), cat ii ia sa faca pasi? O luna? doua...?

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)





Din clipa in care a stat singura, fara ajutor, i-a mai luat cam 2 sapt pana a facut primii pasi singura fara ajutor si nepacalita

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

... asta inseamna ca si noi in curand mergaciosi... ca eu m-am setat pe mers la 1,5 ani! (ca sa nu disper ca nu merge inca)

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel



nu ma dati disparuta, dar ma dau la fund pana imi mai trece starea asta de kkt, ca e nepotrivita rau cu ce atmosfera frumi vad pe aici.



multumesc fetelor care au intrebat de noi

P.S. e prima data cand ma tine atat si ma simt asa de ....straina de tot, ca mi-e si teama. dar sper sa treaca a.s.a.p.





Noi suntem aici si asteptam sa-ti treaca ...daca te ajuta cu ceva ...gandeste-te ca mai ai 1 an si putin si pe urma vrei nu vrei o sa te intorci la munca si o sa o vezi pe Ema putin dimineata si seara cand te intorci de la job ...si o sa trebuiasca vrea nu vrea sa renunte si la tzitzi ...poate pe tine te ajuta sa iesi din starea asta k pe mine ma cam baga in depresie gandul ca o sa o vad cu taraita dupa ce ma intorc in campul muncii .

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Xela multumim!
Bag de seama ca si tu faci parte din categoria de garvidute slabute, de-mi crapa mie ranza cand le vad. Tare frumi pozele cu burtica si cele cu piticii.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas



vazut si eu poze cu burtica a la xela ........sigur nu ne pacalesti si ai acolo o minge???....cine zicea ca se lasa burta inainte de a naste

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Pun de un capitol nou.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Capitol nou

Mergi la inceput