Pufuleti iubiti de Ian-Feb 2010 (183)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui xela_07
Care aveti Clemmy, sunt incantati pufuletii de ele sau ma orientez spre altceva de Craciun ptr C?




Mara se joaca cu ele. Nu construieste dar le roade si distruge constructiile mele.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas



Merci .

F frumos bardutul, si Mara langa bradut .
Am admirat si mami gravidutza, sexoasa rau .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

elefantica, admirat papusica pe luni! ...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07



Care aveti Clemmy, sunt incantati pufuletii de ele sau ma orientez spre altceva de Craciun ptr C?




se joaca cu ele mai mult decat cu jucariile muzicale, le rontaie , strica ce fac eu, le da jos din cutie apoi le pune inapoi... oricum cu nici o jucarie nu se joaca prea mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:



nu ma dati disparuta, dar ma dau la fund pana imi mai trece starea asta de kkt, ca e nepotrivita rau cu ce atmosfera frumi vad pe aici.



multumesc fetelor care au intrebat de noi

P.S. e prima data cand ma tine atat si ma simt asa de ....straina de tot, ca mi-e si teama. dar sper sa treaca a.s.a.p.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

ruxita sa stii ca nu va fi asa mamos. bine acum depinde d efirea lui, baiatul cel mare era la fel, statea numai cu mine, numai pe mn ma iubea plangea la altcineva in brate, era crunt ca nu puteam face nik de el. si de pe la 2 ani jum a inceput taicasu sa s ejoace cu masinute, curse fel de fel si vreau sati zic ca acum il iubeste mai mult pe taicacsu. cred eu. lui ii mai da cate un pup mie niciodata. nu stiu asta micu cum va fi. ca acum e mamos Doamne, Doamne. sal vad cand so face mai mare. si eu mam jukat cu cel mare si ink ne jukam, seara de ex ne jukam baba oarba toti 4. cel mic sta in brate si tace malc nik nu zice ii place. iar cu steguletul nu pre alam prins de multe ori sus cu el. cred ca e o etapa.

_
Mihaela mami mandra de baieti cucuieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Neatza fete!

Simply

Danasor
cum sa nu ai nici una?

Dece nu poti sa le ai pe toate! Frumoasa esti, gazela te-ai facut, Mosu a fost generos, Luca este un bebe exemplar in timpul zilei, iar noaptea iti arata cat de mult insemni pt el.

Bubu, simply ce faini bebelusi am vazut!

Roxy bine ati ajuns!

Myky pt cel mic sigur a fost o aventura pe cinste.

Cris.d ce faceti? Mara a pus ingerasul de la Ema in bradut si ii mai multumeste o data.


Azi cred ca merg la shopping de cadouri (ce-a mai ramas) si vad ca a iesit si soarele....un weekend minunat sa aveti!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas



ai vazut ca nu-s singura la fel si ana_g , chiar inainte de a naste mi-a facut o poza o prietena la spital, dar i-au furat telefonul



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel



nu ma dati disparuta, dar ma dau la fund pana imi mai trece starea asta de kkt, ca e nepotrivita rau cu ce atmosfera frumi vad pe aici.



multumesc fetelor care au intrebat de noi

P.S. e prima data cand ma tine atat si ma simt asa de ....straina de tot, ca mi-e si teama. dar sper sa treaca a.s.a.p.







Sper si eu sa-ti treaca cat mai repede.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui danasor

[quote]citat din mesajul lui miremia

Neatza fete!

ai vazut ca nu-s singura la fel si ana_g , chiar inainte de a naste mi-a facut o poza o prietena la spital, dar i-au furat telefonul



pui mic


Ana are! Dar nu cu burtica naked.



Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Xela multumim!
Bag de seama ca si tu faci parte din categoria de garvidute slabute, de-mi crapa mie ranza cand le vad. Tare frumi pozele cu burtica si cele cu piticii.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

si inca una si ma duc... din momentul in care incep sa stea singuri in picioare (copacel noi ii spunem), cat ii ia sa faca pasi? O luna? doua...?

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)





Din clipa in care a stat singura, fara ajutor, i-a mai luat cam 2 sapt pana a facut primii pasi singura fara ajutor si nepacalita

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput