Pufuleti iubiti de Ian-Feb 2010 (183)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:



vazut poze cu Mara langa bradut .....de vis ....cum s-a purtat Mara cu bradutul?

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

hello!
Miruna si sa-i oferi mamei in fiecare zi cate un zambet... din ala, stii tu!

Dece, sexoasa la 29! si eu cu nostalgia asta am ramas ca la 29 a fost picul meu de feminitate, voluptate si la ce mai aspira o femeie... dar eu zic ca mai e un pic, aproape de 40! si ala de 40 o sa-l bata pe ala de 29, siguuur!

Mamici de baietei, intrebare, cand se trezesc baieteii au steguletul sus? E doar o perioada sau pentru tot restul vietii? Sau doar acele "erectii infantile"?

... si daca ar fi sa facem concurs de burtici, eu sigur va bat pe toate! Am niste poze nud-nud... m-am gandit daca le pot publica undeva vreodata, raspunsul a fost "NUUUUUUU"...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica



vazut poze cu Mara langa bradut .....de vis ....cum s-a purtat Mara cu bradutul?

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas


Redecoreaza...din cand in cand. Asta e, ma asteptam.

Am vazut si eu pozele Isabelei de la nastere si pana in prezent. Foarte, foarte frumoasa!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

LML Miruna!!!!



www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica

LML Miruna!!!!



www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas


Subscriu!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

... si mai am o intebare... cat la suta din faptul ca e mamos de pute mi se datoreaza? Doar cu taica-su mai sta, dar si atunci tre sa ma vada si doar cand e bine dispus, in rest... mor cu el de gat! tre sa fac treaba prin casa cu el in brate... Nu mi se datoreaza integral, nu-i asa? Si nu va fi tot timpul asa, nu-i asa? O sa-i treaca treptat-treptat... sau va fi un baietelul mamei pentru tot restul vietii? Nu prea cred pentru ca nu sunt obisnuita sa suflu cu paiu in fund nimanui, din moment ce va sti sa pape singur cat ii va lua sa-si si gateasca?

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

hello!
Miruna si sa-i oferi mamei in fiecare zi cate un zambet... din ala, stii tu!

Dece, sexoasa la 29! si eu cu nostalgia asta am ramas ca la 29 a fost picul meu de feminitate, voluptate si la ce mai aspira o femeie... dar eu zic ca mai e un pic, aproape de 40! si ala de 40 o sa-l bata pe ala de 29, siguuur!

Mamici de baietei, intrebare, cand se trezesc baieteii au steguletul sus? E doar o perioada sau pentru tot restul vietii? Sau doar acele "erectii infantile"?

... si daca ar fi sa facem concurs de burtici, eu sigur va bat pe toate! Am niste poze nud-nud... m-am gandit daca le pot publica undeva vreodata, raspunsul a fost "NUUUUUUU"...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)






Si eu am facut poze nud, dar din pacate le-am pierdut Facusem mai multe poze in ultima luna, aveam cateva din seara dinainte sa nasc (parca am avut un presentiment ca o sa ma opreasca la spital sa nasc si mi-am facut singura, ca sotul lucra de noapte, si am stat pana pe la 2-3 noaptea sa-mi fac poze la burtica). Din fericire unele le-am printat, asa ca le am pe hartie, dar unele sunt pierdute de tot


Editez sa mai spun ca si Sebi se trezeste cu steguletul sus, si mai are si peste zi cateva erectii. Pe mine ma amuza, habar n-am daca e doar o etapa sau asa va fi mereu...





din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai





Astept cu nerabdare primul meu Craciun in trei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:



Hop si eu ca n-am mai fost de mult pe la voi. Sunt nerecuperata dar am dat un search rapid sa vad daca a mai spus ceva cris.d. Nimic ...?
Cris.d - ce faci? Cum sunteti, ma tot gandesc la voi ...

Eu am fost racita vreo 2 zile cu durere mare de cap si cu teroristii am2 pe cap, ieri am avut serbare la gradinita si in rest multe treburi prin casa ca s-au adunat nu gluma.

Am vazut ca ati pus poze cu burticile, vai ce frumos. Poate am timp sa pun si eu cateva.

L-am ratat pe Kiti. LA MULTI ANI KITI! Sa fii sanatos si sa aduci numai bucurii parintilor tai! Am vazut super tort .

Sa vad daca am timp de recuperat ...

Care aveti Clemmy, sunt incantati pufuletii de ele sau ma orientez spre altceva de Craciun ptr C?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

si inca una si ma duc... din momentul in care incep sa stea singuri in picioare (copacel noi ii spunem), cat ii ia sa faca pasi? O luna? doua...?

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07
Care aveti Clemmy, sunt incantati pufuletii de ele sau ma orientez spre altceva de Craciun ptr C?




Mara se joaca cu ele. Nu construieste dar le roade si distruge constructiile mele.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput