Pufuleti de ian-feb 2010 cu ghetutele pline (176)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

care gel gingival e mai eficient? noi avem gengigel si unul din plante care mi se par apa de ploaie. nu stiu ce sa-i mai fac lui C ca se pare ca-i dau si primii dinti, roade tot si e agitat la max.


Dani la Dentinox a reactionat cel mai bine, Calgel-ul mi s-a parut "apa de ploua"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

danyelana,inca o data LML printului taumultumim de tratatie

xela

alexutzzza imi place mult limbarnitza ta

miremia,fain bradutul

eu ma tot gandesc...poate nu fac pom anul asta...stau prost cu locul unde sa-l pun(adik nici macar idee n-am)anul viitor vrem sa ne mutam,atunci va fi altceva

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

care gel gingival e mai eficient? noi avem gengigel si unul din plante care mi se par apa de ploaie. nu stiu ce sa-i mai fac lui C ca se pare ca-i dau si primii dinti, roade tot si e agitat la max.

noi avem dentinox gel;nu e prea incantat

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

xela trebuie sa platesc binesuper ideea cu trandafir din sugus;facut

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

care gel gingival e mai eficient? noi avem gengigel si unul din plante care mi se par apa de ploaie. nu stiu ce sa-i mai fac lui C ca se pare ca-i dau si primii dinti, roade tot si e agitat la max.


Dani la Dentinox a reactionat cel mai bine, Calgel-ul mi s-a parut "apa de ploua"

de Daniel, n.01.02.2010
Mama fericita


da, si acela este ok, dar nu mai stiam cum se scrie.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Am si eu o nelamurire out of topic. Daca am cumparat efect de GLow si m-am vopsit, mi-am pus titulatura, la ce-mi mai trebuie punctele ce se aduna? ca le-am cumparat deja?

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Am si eu o nelamurire out of topic. Daca am cumparat efect de GLow si m-am vopsit, mi-am pus titulatura, la ce-mi mai trebuie punctele ce se aduna? ca le-am cumparat deja?

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan





m-ai facut curioasa...cik se deschide un magazin in curandmagazinul punctelor...om vedea...

eu cum arat coafata? ca n-am explorer

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

lorex ... cum se simte mihaitza? cum a suportat operatia? ce mai face bobitza? da' tu? nik nu ne mai scrii?

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Xela eu am dentinx si gengigel si am vazut clar diferenta dintre unul care repara si unul care amorteste. Pana ii sparge gingia o sa o dau numai cu dentinox, l-am si testat pe mine o data si este eficient. sa treceti cat mai usor peste!

Dece, MP problema spatiului o am si eu si hotarasem ca ii fac bradut doar la Cta unde o sa stam cateva zile. Aseara m-am gandit ca e totusi primul ei Craciun si cum o sa fie cand ne intoarcem din plimbari intr-o casa goala de brad, asa ca am reorganizat spatiul (coltul ei cu jucarii) si nu o sa moara nimeni 2 saptamani daca avem cu 1 m patrat mai putin spatiu.. Bradutul e mic, ornamentele vor fi baby-friendly si voi incerca sa-l prind cumva incat sa nu cada la prima atingere.

MP te prinde noua coafura. Magazinul ala de puncte cred ca e in proiect de muuuulta vreme, deci nu te astepta sa faci shopping prea curand.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Pregatesc capitol nou nout.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect Christmas

Mergi la inceput