Pufuleti de ian-feb 2010 cu ghetutele pline (176)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui danyelana

Merge



Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010







Asteptand cel mai minunat Craciun alaturi de noastra



Arthur, l'amour de papa et maman






Da, da, merge. Si acolo la geam ne-am adunat noi cu ochii bulbucati dupa bucatele din lista ta.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui danyelana

Neatza,

Cum banuiesc ca s-a dat cafeaua deja (nu am citit din urma ) eu intru sa va dau alte bunatati pe langa.

ARTHUR FACE 11 LUNI !!!!

asa ca noi dam de mancare si de baut pt toata lumea ce doreste, Bailey, vin fiert cu scortisoara, fripturica, foie gras de canar sur un lit de pain d'epices (asta o sa-i servesc eu lui tati deseara ), prajituri cu multa cioco si bineinteles, praline belgiene.
Poftiti la masa


Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010








"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire



Arthur, l'amour de papa et maman






LA MULTI ANI PRINT AL ZAPEZII!!

Sa cresti mare si frumos ca bradul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

fetele se face galerie la odiseea de ian-feb 2011..si din cate vad deja s-a nascut un bebelus...of...ce mari sunt puii nostri

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

ea e de fapt prima dar a fost trecuta pe prima pagina la mamici...si eu am crezut ca deja s-a nascut cineva

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

LML printul zapazilor! La multe plimbareli prin nametzi cu sania trasa de atv-ul lu tati! (mi-a placut scena)

AMR 4, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Neatza vorbaretelor!
Alex , mie asa imi place de tine.

Si din ciclul mie cand mi se pune pata mi se pune, plus ca sunt si o fire organizata (mi-au murit laudatorii) am decis aseara pe la 12 sa-i fac brad si acasa delfitei, asa ca am cumparat online pe la 7 dimineata (sper ca n-am visat) unul dragut, artificial, de 1.2 m (sa incapa intr-o casa mica). Doar ca mama nebuna acum s-a apucat de cautat decoratiuni si si-a adus aminte de niste discutii de anul trecut cu privire la luminitele din brad. Ii deranjeaza daca palpaie sau daca sunt colorate? Ar trebui sa iau unele incolore si statice sau sunt deja crescuti si merita entertainment? Va multumesc anticipat pt raspunsuri si...

ABIA ASTEPT SA IMPODOBESC BRADUTUL PT PICIUTANIA MEA!!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)




wowwwwwwwwwwwwwwww

mama loca....io cred ca ai prea mult timp liber....asa ca...'pune mana si mai fa unul'

eu nu-l fac acu....
1. astept impresii de la tine.....gen ...ce face un copil cu un badrut intr-o ...viloaoie

2. daca fac bradul ...( mi-am adus aminte ca am nimerit din real unul superb) nu mai fac nik...il astept pe mos cracin..de pe o zi pe alta....

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

PENTRU MAMICI SI BEBICI...

JUCARII PENTRU PITICI...




N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

care gel gingival e mai eficient? noi avem gengigel si unul din plante care mi se par apa de ploaie. nu stiu ce sa-i mai fac lui C ca se pare ca-i dau si primii dinti, roade tot si e agitat la max.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

noi ne facem griji in privinta bradutului ca vine beb si trage de brad, de jucarii, de luminite... si-l darama normal ca asa face el cu toate alea! o sa-l punem intr-un loc cu acces ingradit de unde sa-l poata doar vedea si mai putin atinge! adica sa-l baricadam intre canapea si un fotoliu si o sa-i vedem doar varful... cam nashpa, dar alta solutie nu vad decat o cununa pe perete... si mai nashpa!

AMR 4, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

care gel gingival e mai eficient? noi avem gengigel si unul din plante care mi se par apa de ploaie. nu stiu ce sa-i mai fac lui C ca se pare ca-i dau si primii dinti, roade tot si e agitat la max.



ai incercat calgel?

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

care gel gingival e mai eficient? noi avem gengigel si unul din plante care mi se par apa de ploaie. nu stiu ce sa-i mai fac lui C ca se pare ca-i dau si primii dinti, roade tot si e agitat la max.



daca este rau, nu vrei sa-i dai totusi 2.5 ml de nurofen?

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan




Mergi la inceput