Pufi iubiti de ian-feb 2010 (139)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Hello, hello!

Cu scuzele de rigoare...
LML Yannis de al3csa pt ieri!




Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg


Upss! Si eu am sarit urarea.
Subscriu.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Miremia - La magazinul naturalia am vazut o gama de cospetice organice pentru copii: nature's baby's organics. Ai incercat cumva?

Intrebare generala pentru mamici si in special pentru cele cu pufuleti cu podoaba capilara. Cum le uscati parul dupa baie? Mai ales acum ca vine iarna. Eu nu am folosit niciodata feon (sau cum s-o scrie). Ar fi ok?

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Hai ca am bagat mesaje si am ajuns la pagina 20.
Incerc sa fac un capitol nou si sa-l inchid pe domnul acesta cam lenes.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Am facut capitol nou aveti link mai jos, dar nu stiu cum sa-l cosmetitez din taste. Sorry. Asa ca pun niste desene

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156623

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

cuscra,...cum sa nu vad io poze cu voi?!?...... uitasi ca-s so_acra vazut tooooooooooooooooot,chiar si comentat olecutza,ca de'...nu ma putui abtzine... chiar ma gandeam,la ce fete aveti,pacat mare ca ati distrus tiparnitza mergea si un flacau ca jr
vrei sa ma oftic de tot cu craciun cald?
btw...apuc sa scriu cand fimiu face altceva decat sa stea la mine in brate,ca atunci nu se stie cine scrie

dulcineea,lasa tristetea,mami...ca noi(mamicile)nu suntem in veac multumite de cat ne mananca odraslele...tu plangi ca A papa prea putin,eu ca al meu papa prea mult...eu una as prefera sa ma rog de el sa pape,decat sa-i urmaresc fiecare imbucatura(cantitate) si sa impun restrictii...crede-ma,nu-i usor sa-ti tii copilul la regim de slabire

mami de Radu si Alex



asa creste Alex

Mergi la inceput