Pufi iubiti de ian-feb 2010 (138)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

am vazut poze cu ginericaaaaaaaa....ce scump e tot e un zambet....MP e f frumos acolo,unele locuri seamana cu ce e aici.....sunteti o familie tare draguta,pareti impliniti,ma bucur ca sunteti acum toti 4 impreuna


Mami de Ariana
Motto-ul de azi:
"Cuvintele au o putere mai mare decat bombele atomice, de aceea manuiti-le cu grija."



Si noi de ce nu le vedem?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Lillo ma gandesc si eu ca poate i-ar fi mai bine sa stea o vreme acasa daca se poate, nu chiar un an dar macar cateva luni.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Fac capitol nou...sa fie pt schimbul 3.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea_cj

Evyme,sper sa rezolvati problema cu piciorusul lui Sebi
si eu sunt cam stresata ca A. isi tine degetele de la picioare stranse ca si cum ar apuca cu ele (sotul ii spune ca are inca reflexe de maimuta)Nu si le intinde decat rar Si in papucei le tine asa sper ca nu e pb Mergem la ortoped oricum pe 9 oct si vedem daca are ceva Sper ca nu !

Bucura-te de anii copilariei copilului tau - pentru ca trec asa de repede !

mami de 2 ochi albastri



Un control este cel mai sigur ca sa te linistesti. Pe mine m-a intrebat daca-si tine palmele deschise (desi se cam vedea ca le tine deschise, dar ma rog, probabil ca a vrut sa stie daca e doar o intamplare sau le tine deschise mereu)... Pana pe 9 nu mai e mult, si oricum, chiar daca este ceva, este foarte bine daca depistati din timp. Mie mi-a zis ca am facut foarte bine ca m-am dus cu el acum, cat este crud si se poate rezolva usor...




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului
filmulete Sebi


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod


AMR ... inca 3, daca se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Capitol nou aici

Mergi la inceput