Albinute & bondari de mar-apr '07 (146)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Uf Mady... bine ca ies altii...
Alex si i-a ciobit cand avea un an, pe amandoi... nu sunt rupti de tot, si in timp i s-au ascutit si musca bine cu ei; atunci se vedea tare, acum doar par mai "valuriti" din nastere, nu iti mai dai seama ca si i-a rupt el (sau ne-am obisnuit noi prea mult cu forma ).

Diana de Alex (23 aprilie 2007)
"If you want to win something, run 100 meters. If you want to experience something, run a marathon." (Emil Zatopek)
When you cross that finish line - no matter how slow, no matter how fast - it will change your life forever. (Dick Beardsley)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

hellou, hellou!!!!!

Daca voi nu ma vreti, eu va vreu!

Dupa spusele uneia de pe acilea intru din An in Pasti.....dar, macar, fara ascunzisuri....Mah, tu aia de faci copii pe ascuns, dar frumosi de nu stii cui seamana, sa ne faci tu asemenea surpriza!!!!!!!!Hai, noroc si sa-ti raiasca Horia, closca misterioasa ce esti!

Sanatate la copilasii cazuti sau bolnaviori!

Sa stapaniti sanatoase noile locuinte, cele care va stiti cu musca pe caciula....pardon, cu musca pe perdele ca m-ati innebunit intr-un capitol cu ele!

As mai scrie muuuuult.......dar se termina capitolul

fitzoasele mamei Caterina 22.03.2007 si Andra 20.11.1995

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Neata... cine doreste?

O sa ma duc sa mai cer parerea unui stomatolog,probabil luni,pt ca noua traznaie a lui razvi este puroi pe amigdale ieri era apatic si prea cuminte,mi-a zis ca il doare capu si gatu,l-am culcat la pranz am vb cu doc si i-am zis ca vin chiar daca e ok dupa ce se trezeste pt ca vine week si nu stiu cand o mai gasesc, iar cand s-a trezit a facut 37,5,nu e cine stie ce dar suficient cat sa mi se aprinda un beculet....ne-am dus la ea i s-a facut rau lu doc cand a vazut ce era in gatul lui,mi-a aratat si mie,sa mor nu alta...azi noapte a facut febra max 39 la 4-5 ore,dar in rest e ok...ii dau antibiotic suspensie!

Un weekend frumos va doresc!
Va multumesc pt raspunsuri


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_2007 spune:

next

Mergi la inceput