Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (113)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui plateea

bea, esti extraordinara, stii?

roxy, sa stapaniti sanatosi patul si neaparat sa aveti muulte nopti linistite in el!



I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo


nu..................de ce????????????

Am atata dragoste sa iti ofer, incat nu stiu daca o sa imi ajunga zilele ce le mai am, sa te pot iubi...dragul meu copilas...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

cris,m....stiam io ca nu renunti la ..CALCAT..:))

CRISIES, NIKOLE...gasiti-va linistea si cautati o formula de go home... care sa nu va afecteze viatza privata...ne lipsesc postarie voastre...

na....ca am uitat.....

je cum il alaptez pe jiji doar culcat..si el suge....se intoarce cu spatele la mine...iar vine si tot asa...

azi, m-am imbr ca o lady ( ar fi trebuit sa mai lucrez ceva la machiaj ) si am fost in mall...pt chestii..stomacale...sa zic asa dar...am dat o raita pe la reduceri si-am mai achizitionat mici kk...asa de vara..k inca e...

fetili...citeam si ma minunam ce fleacuri se pot scrie...dar fleacurile astea sunt imp pt fiecare dintre noi,,,si ne umplu viatza...si simtim sa le impartasim cuieva....



Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR...stationare la mal sau....mall?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu_bu spune:

multumesc de primirea voastra fetelor!
bun venit lady!
imi pare rau sa aud de bebelusul silan doamne ma rog pentru el sa se faca bine si speram sa putem ajuta si noi!
fetele mare mare.....mergem si noi de maine in concediu si facem un traseu nu fix vreo 2 zile la dunare,retezat,sibiu,brasov,mare,delta poate...sa vedem cum e vremea si cum ne simtim.oricum iau laptopul cu mine si va urmaresc si poate ne intalnim la mare ca eu alta sansa sa va cunosc nu prea am

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Bea – succes in continuare, esti o adevarata luptatoare

Lucia – si eu vreau sa stiu costul transportului la asos, daca tot nu mai am timp de iesit la cumparaturi o sa recuperez asa. Se tot mira sotul meu ca mai primesc comenzi de pe net, credea ca a scapat

Nik0le – deci tratamentul de la dermatolog nu si-a facut efectul … poate te ajuta cu ceva lanolina aia. ai incercat sa-i picuri in gura din biberon si sa-i dai cand ii e foame rau? apropo mai are crusta pe caputz, a fost eficient uleiul?

Bubu – asteptam cu nerabdare poze cu tine mireasa, cred ca ai fost f f frumoasa

Cris.M – nu stiu zic si eu , dupa toate articolele alea cu sucul … nu-i dai prea mult suc?? Adica ultimile opinii erau de piure de fructe si piure de legume. Ca cica supa nu i-ar ajuta cu nimic ca e zeama chioara si ca sucul e prea acid si ca tb si pulpa sa-i ajute la digestie. Zic si eu, da-mi cu ignore sau zi-mi vreo doua daca vrei sa nu ma mai bag. Vreau doar sa fiu sigura ca ai citit postarile alea.


Xela, mamica de Andreea (aug 2007) si Cristi (ian 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Noi azi iesim in parc cu jiji, daca mai sunt doritoare va asteptam cu cea mai mare placere.

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

LA MULTI ANI RADU!!! Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!!
Cum il sarbatoriti? Vrem pozeeee

Xela, mamica de Andreea (aug 2007) si Cristi (ian 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Fac capitol nou.

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

xela nu am stiut...eu ii dadeam suc k asa stiam k trebe si suc...chiar nu le-am citit,nu am recuperat nimic si niic nu o voi face,desi st convinsa k st si lucruri importante ... mai rau ma rascolesc si iara ma ia nervii ....nu am stiut ...o sa ii dau piureuri din ambele,ms din suflet k mi-ai atras atentia


LML ptr cristi sa creasca mare si sa fie sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Va invit cu drag la un capitol nou

Mergi la inceput