Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

...E o veste socanta. Nu-mi vine sa cred ca nu mai e printre noi. M-a dus imediat cu gandul la felul rapid in care am pierdut-o si pe Laura Stoica.
Dumnezeu sa o odihneasca in pace !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Dumnezeu sa o odihneasca si sa o ierte daca s-a sinucis si a lasat in urma un copil care acum are mai multa nevoie decat oricand de mama lui.

Se pare ca exista un mesaj pe telefon pe care i l-a trimis sotului ei.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Of Doamne...va imaginati ce poate fi in sufletul unui om care ajunge sa-si curme viata???

Dumnezeu sa o ierte, un om atat de frumos, o MAMA,plecata mult prea devreme dintre noi:((

Nikole, mami de Albastrel si Albastrica


SA-L AJUTAM PE ANGELO

www.tlig.org/ro/ro3pryrs.html" target="_blank">CELE TREI RUGACIUNI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Dumnezeu sa o odihneasca!

“Î#351;i adora copilul, avea ochii în lacrimi când vorbea de copilul ei.“ ...daca a facut gestul asta probabil era foarte bolnava, nu a putut trai cu gandul ca poate maine nu mai e, si copilul va creste fara mama pana la urma...nu stiu ce a fost in mintea ei, dar e trist...

mamica de printesa Maria si 23s cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_bebe spune:

ea a mai avut o tentativa de sinucidere in urma cu putin timp ,administrase ibuprofen si paracetamol si ii scrisese un bilet d adio sotului in care ii spunea sa o ierte pentru gest..are un copilas de un anisor adorabilll!consider ca nici cele mai insuportabile suferinte nu o putea duce la un asemenea gest necugetat...ma gandesc sa nu fi avut probleme psihice serioase..probabil daca era in toate mintile nu se putea desparti de ingerasul ei nicicand

Mama de prichindel poznash


Mai bine "Toma Necredinciosul" decat ursul pacalit de vulpe


Just and my

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Sa ne fereasca Dumnezeu pe toti de asemenea situatii Nimeni dinafara nu poate stii ce o fi fost in mintea si sufletul ei.

Dumnezeu sa o ierte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

nu imi vine sa cred...era artista mea preferata...nu imi vine sa cred...o iubeam, o adoram...era modelul meu de mama, femeie....frumusete.nu mai sunt in stare de nimic...
Dumnezeu sa te odihneasca in pace draga mea...scumpa mea......



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

nu stie nimeni ce-a fost in mintea ei de-a facut asa,Dumnezeu s-o ierte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:


Vestea este socanta !

Nu stiu ce probleme o fi avand - este foarte trist- in primul rand pentru ca avea un copilas scump pe care si l-a dorit enorm, apoi era o persoana iubita si cunoscuta de toata lumea. De ce oare o fi recurs la acest gest?

D-zeu sa o odihneasca !



Cristina mamica de Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cerise spune:

imi pare rau pentru Madalina Manole. dimineata nu imi venea sa cred. nu ma puteam aseza pe scaun de soc. la 9 si 15 s-au aprins avariile la masini. a fost o imagine curemuratoare...
va ramane vesnic in amintirea noastra...

Mergi la inceput