Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Karis spune:

alex_andra, chiar daca s-ar fi sinucis, eu zic ca nu putem sa o condamnam si nici sa o judecam. Avea probleme de sanatate, e clar. Cu cateva saptamani in urma am auzit ca ar fi facut o cadere nervoasa in urma oboselii acumulate si ar fi fost internata in spital. Asadar si daca s-ar fi sinucis, probabil a facut-o intr-un moment de inconstienta. Nu stiu ce sa zic, o persoana care are probleme psihice poate fi imprevizibila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:



imi pare rau pt copilas

condoleante.




ce simplu este sa emiti judecati asa categorice.. cand inca nici macar nu s-a stabilit cauza mortii..

facute deseori de oameni care in viata lor n-au fost nici la mare departare de unele situatii de viata.. dar ei niciodata n-ar fi facut asta si niciodata n-ar fi reactionat asa..

ei ar fi facut si ar fi dres...





..adevarata fericire in tine rasare si-n tine infloreste si leaga rod, cand ti-ai pregatit sufletul pentru ea. (Alexandru Vlahuta)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Nu se stie cauza exacta a mortii... deocamdata sunt BARFE, asa ca, hai sa nu judecam. Numai EA stia ce ascunde in sufletul ei...

www.youtube.com/watch?v=xiIm0elzalI&feature=related" target="_blank">THAT's ME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dumnezeu sa o ierte!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns filipac1979 spune:

inca nu-mi revin din soc
am pierdut multi artisti in ultima vreme dar de nici unul nu m-am intristat atat de tare. am admirat-o dintotdeauna, mi-a trait incepurile dragostei pe muzica ei iar in adolescenta m-am ridicat in urma despartirii de iubirea tineretii mele ascultand albumul ei. am urmarit mereu stiri despre ea, arata extraordinar de bine, si m-am bucrat enorm cand am aflat ca a nascut.
nu are dreptul nimeni sa o judece, numai ea stie ce s-a intamplat, fiecare reactioneaza diferit in fata dramelor vietii, n-ai cum sti cum e pana nu treci prin asta. e ingrozitor de trist oricum
ne va ramane muzica ei care sunt sigura, a atins multe suflete:
http://www.youtube.com/watch?v=_RspXyqRMv8&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Si eu am fost socata dimineata cand am auzit la televizor... ma gandeam ca e poate o greseala. Stiam ca are copil mic pe care si-l dorise mult si-l avusese tarziu. Pacat de ea. Auzisem si ca e bolnava, poate n-a suportat. E posibil sa fie vreo eroare medicala, vreo combinatie fatala de medicamente? Sa nu fi fost vointa ei? Ma gandesc la bietul ei copilas ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Dumnezeu sa o odihneasca si sa dea putere familieiTrist, nici nu pot sa-mi imaginez ce era in sufletul ei...cu siguranta disperare si durere.

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Tot ce poti cumpara cu bani e ieftin! Erich Maria Remarque.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Inca sunt socata .Vorbesc cu o prietena din Austria si e incredibil .. imi doresc sa nu fie adevarat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Am ramas traznita cand am aflat... Dumnezeu s-o ierte! S-a luptat multi ani cu infertilitatea, si tocmai acum cand reusise si avea familia dorita... Numai ea stie ce era in sufletul ei, nimeni nu ar trebui sa judece...
Intr-adevar era membra DC si a scris foarte frumos despre sarcina ei http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=99710 , am fost extrem de neplacut surprinsa cum a fost improscata cu noroi de unele persoane de pe forum.

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

Dumnezeu sa o ierte!
se pare totusi ca este sinucidere. au anuntat ca au gasit biletul de adio.
era prea mare coincidenta ca sa mori chiar in ziua in care te-ai nascut.si clar este faptul ca nu a facut gestul intr-u moment de luciditate. ceva a tulburat-o peste suportabil.multi zic de o depresie anterioara nasterii si acutizata post-partum. altii de o boala, pentru ca ea era f slaba chiar si dupa nastere.

Dumnezeu sa o ierte!







mami & bubu, foarte specialul meu


NU voi fi un parinte obisnuit, deoarece am ocazia sa fiu unul extraordinar

Mergi la inceput