Dana (Noname) are nevoie de noi!!!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:



Mihaela lupta micuta fiinta!Domnul sa aiba grija de sanatatea ta!

Ne rugam Dana sa fii tare si puternica!

----------------------------------------------
my somebody....

30+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donna_n spune:



24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

astazi la ora 10 si ceva: vesti despre dana si Mihaela...

fetita este bine... la nastere a fost mutata dintr-o cladire in alta (sau ceva de genul) si ar fi respirat singurica, semn ca plamanii i-ar fi dezvoltati...
acum este ventilata si intubata...
va fi mutata in alt incubator curand.
doctorii au spus ca daca rezista o saptamana, are sanse mari apoi. sa ne rugam fetelor din inima sa reziste printesa.

danuta se tine tare cat poate pentru fata.

Doamne te rog sa o tii in viata sanatoasa si sa fie bine.

a incercat sa ajunga la preot si cica nu ar avea voie in biserica 40 de zile... sunt atat de suparata... cand ai mai multa nevoie de Dumnezeu, atunci tocmai sa ti se refuze ajutorul? nu pot sa cred asa ceva... va merge la sf nectarie astazi si poate reuseste sa vada un preot ea personal...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

intre timp am vb cu dana. fetita este in continuare cum stim.
a reusit ca pentru maine sa i se citeasca molifta si apoi poate intra in biserica oricand.
a fost la sf nectarie. sa ii ajute bunul sfant fetita.

pe cealalta fetita au numit-o Alexandra, Domnul sa o odihneasca in pace.
nu i-au dat-o, si nici declarate nu sunt niciuna. cica ce e sub 700 de grame nu se declara pana nu stiu sigur ce si cum.

Dana a spus ca e increzatoare ca Mihaela va reusi sa recupereze si sa creasca. Asa ma rog sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

rog din suflet pe toata lumea care trece pe la acest subiect si citeste sa spuna o rugaciune mica in ajutorul micutei Mihaela.

rog mult preotesele si pe sotii lor preoti sa se roage o clipa in biserica pentru micuta Mihaela si mamica ei, Daniela.

va multumesc tare mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Doamne ajuta! Foarte bine ca a ajuns la Sfantul Nectarie..care e grabnic ajutator....Doamne ajuta sa fie bine!

Larisa 29+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamkrys75 spune:

Am citit povestea Danei si a fetitelor ei...Dzeu se pare ca a avut nevoie de un ingeras si acesta s a numit ALEXANDRA,CARE, DE ACOLO DE SUS VA FI ALATURI DE SURIOARA EI...
Ma rog din suflet pentru MIHAELA,i l rog pe bunul DUMNEZEU sa o ajute sa traiasca, sa i aduca Danei macar un pic de alinare dupa atata suferinta:(
DUMNEZEU sa aib grija de aceasta familie greu incercata.
A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Multumim de vesti!!!
Doamne ajuta sa fie bine pana la urma!!!

Un vot va rugam.Multumim.
http://www.cordcenter.ro/gallery/image/1124.html


Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)


MTHFR C677T heterozigot, 2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamabear spune:

Hristos S-a inaltat!
Multumim de vesti. Sa ajute Bunul Dumnezeu ca micuta Mihaela sa treaca de perioada critica si sa fie o bucurie pt parintii ei. Am pus-o si eu pe pomelnic si pe Mihaela si pe mamica ei Daniela si vor vor fi pomenite zilnic la liturghie (se va scoate chiar particica la Proscomidie pt fetita). Sper sa asculte Dumnezeu si Maicuta Domnului rugaciunile noastre .
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am citit cu mare bucurie vestile bune! Doamne-ajuta-le sa fie bine!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput