Dana (Noname) are nevoie de noi!!!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Condoleante mamico pentru Alexandra...un suflet atat de mult iubit de parinti, dar care DD a vrut-o langa el! Da-ti fie somnul lin, ingeras Alexandra!

Pentru Mihaela! Sa fii o luptatoare! Parintii tai au nevoie de tine! Numai tu ii mai poti alina! Sanatate! Doamne Ajuta!

Dana stiu cat de greu este! dar Mihaela merita ca tu sa fii tare pentru ea!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Aveti www.resurse-ortodoxe.ro/rugaciuni/acatiste-si-paraclise/acatistul-sfantului-nectarie-taumaturgul-al-doilea/" target="_blank"> aici Acatistul Sf. Nectarie, pentru cele care vreti sa va rugati pentru Mihaela si mamica ei Dana si nu-l aveti. Eu l-am spus astazi pentru Mihaela si sunt convinsa ca toate rugaciunile noastre ale tuturor vor avea un rezultat pozitiv si Dumnezeu va face o minune.

Doamne ajuta!

Theodora 33+ Stelios

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Draguta mea Dana,sunt alaturi de dine cu sufletul stiu cat te-ai chinuit sa obtii aceasta sarcina pt ca am fost amandoua la Biogenesis...
Ma rog pt tine si fetita ta sa va ajute Dumnezeu sa treceti cu binepeste aceasta cumpana.Sunt sigura ca Dumnezeu o sa faca un mare miracol si o sa o ajute pe micuta Mihaela sa traiasca.
Va pup si astept cu sufletul la gura sa aflu vesti bune.
Doamne ajuta!!!

+23
DUMNEZEU MI-A INDEPLINIT VISUL!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Miheaela mamica si taticul tau au nevoie de tine. Tu esti o luptatoare si ai dovedit-o deja, mai dovedeste-o inca o data pentru fericirea parintilor tai. Doamne Doamne e cu tine.Si noi de asemenea.

25 + . Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

va multumesc din suflet pentru toate gandurile si toate rugaciunile pentru dana si micuta Mihaela.

si astazi, starea fetitei este la fel. inca o zi castigata. pe miercuri ar fi o saptamana de la nastere, astfel ca sansele ei vor fi si mai mari. atunci doctorii o vor scoate din incubatorul special (i-au creat un mediu asemanator cu uterul mamei, nu ma pricep deloc sa explic ce si cum insa) si o vor cantari pentru a vedea cat a luat in greutate.
Doamne ajuta sa creasca mare si grasunica repede repede.

cum aflu noutati va spun imediat.
sanatate tuturor.
cu mult drag si multa recunostinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Doamne-ajuta!

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

fiecare zi e o zi castigata scumpa si fragila Mihaela!

Doamne Ajuta in continuare si ne rugam Dana pentru tine sa fii tare!

----------------------------------------------
my somebody....

30+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:


A mai trecut o zi si sa speram ca in urmatoarele luni sa te pui pe piciorusele tale Mihaela!

Letizia
Doamne Ajuta-ne!!!
28+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Sunt foarte increzatoare ca micuta Mihaela ocrotita de surioara ei Alexandra ,va trai si-i va umple mamei ei golul din suflet,Doamne ajuta inca o data!

Din cand in cand este bine sa te opresti din urmarirea fericirii si sa te multumesti sa fi fericit – Guillaume Apoillnaire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Danutza, te iubesc mult, mult si ma rog pentru voi! Sunt asa de suparata ca astfel de lucruri se intampla! Atat ai luptat... nu e drept! Doamne ajuta ca Mihaela sa fie bine!

Mergi la inceput