Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (55)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariucasara


Cristies intrebai de disociat...merge bine. Am dat jos 4 kg dar ajunsesem la faza de platou asa ca 2 zile am papat dietetic dar combinat. M-am apucat serios de sport. Azi am facut o ora pe stepper(cu pauze), cateva exercitii pentru abdomen, picioare si fund si am mers vreo 2 ore pe jos. De azi am reluat disociatul. La cat am de dat jos e mult de munca. Oricum se simte sportul, desi nu sunt vizibil mai slaba parca nu mai sunt asa pufoasa. Fug sa imi fac un dus scotian, masaj si nani.

Mamica de Sara(22.11.2006) si Sebi (27.01.2010)




felicitari! Te admir!

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Noi azi ne-am imbracat cu camasa domnle' si am fost la tati la servici! ne-au pupat toate fetele, ne-a laudat toata lumea, nu am plans, nici macar un marait mic, nimic, nimic si mai dupa un timp dupa ce ne-am imprietenit cu fetele de acolo le-am tras si niste zambete plus bonus: balonaseeee!!!! da balonase zambitoare
Apoi am fost la dr. la vaccin am facut Synflorix (optional) si am plans instant cand ne-a intzepat dar nu mult 30 de secunde apoi m-am uitat urat la d-na doctor si am tipat la ea de vor 5-6 ori si dupa ce ne-am descarcat supararea astfel am inceput sa zambim si i-am facut niste balonase lui mami sa vada ca sunt baiat curajos si nu ma sperii de un vaccin
Apoi am venit acasa, tati a cumparat (asta'e nebun cu foto, e un hobby baga bani in aparate si lentile ... si altii mor de foame...). Avem multe poze superbe!!! postez acushica pe contul comun de webshots.

cris dogarel da vrem lapticul, nu-i probl ca are o saptamana, noi il dam gata in 5 zile nu apuca sa expire deh...falcutzele au o reputatie, trebuie intretinute

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Noi azi ne-am imbracat cu camasa domnle' si am fost la tati la servici! ne-au pupat toate fetele, ne-a laudat toata lumea, nu am plans, nici macar un marait mic, nimic, nimic si mai dupa un timp dupa ce ne-am imprietenit cu fetele de acolo le-am tras si niste zambete plus bonus: balonaseeee!!!! da balonase zambitoare
Apoi am fost la dr. la vaccin am facut Synflorix (optional) si am plans instant cand ne-a intzepat dar nu mult 30 de secunde apoi m-am uitat urat la d-na doctor si am tipat la ea de vor 5-6 ori si dupa ce ne-am descarcat supararea astfel am inceput sa zambim si i-am facut niste balonase lui mami sa vada ca sunt baiat curajos si nu ma sperii de un vaccin
Apoi am venit acasa, tati a cumparat (asta'e nebun cu foto, e un hobby baga bani in aparate si lentile ... si altii mor de foame...). Avem multe poze superbe!!! postez acushica pe contul comun de webshots.

cris dogarel da vrem lapticul, nu-i probl ca are o saptamana, noi il dam gata in 5 zile nu apuca sa expire deh...falcutzele au o reputatie, trebuie intretinute

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

vazut pozici...frumos tare yannis si tu.. esti faina

31.12.2009 Roxi de Diana

Poze
Bebe Diana
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Fac capitol nou.

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyella spune:

xela multumim de intrebare. Andreea e mult mai bine... ne-am intors la uleiul de masline masat dupa baita si deja pielea care se uscase de la crema cu oxid de zinc a inceput sa-si revina...

nikole inca nu pot da impresii in legatura cu colacelul pentru ca am sarit baita... al meu sotz a venit cam tarziu, pana ne-am invartit prin casa mi-a adormit in brate... am incercat sa o gadil sa se trezeasca, dar a inceput sa se maraie asa ca am renuntat... balaceala ramane pe maine ...

lorex ar fi de incercat o bentita/bandana din bumbac care sa tina lipita urechiusa neascultatoare, desi am vazut ca Ruxita zice ca nu prea are efect

fetele, hotarat lucru trebuie sa slabesc... pana acum nu am facut nimic in acest sens pentru ca mi se parea ca arat binisor, adica mai am de dat jos vreo 5-6 kile depuse in punctele strategice coapse, burta... insa comparativ cu ultimele luni de sarcina sunt subtirica ... DAR... m-a mancat undeva sa ma uit pe niste poze de la 1 mai anul trecut cand faceam aerobic/tae-bo... asta era chiar inainte sa raman insarcinata si mi-a cazut fata cat de slaba eram... cred ca si uitasem cum aratam inainte de am avut asa un soc
GATA! de maine fara dulciuri, abdomene, stepper si ce mai ziceam mariucasara
cris.d de unde fac rost si eu de un pui de enteroviroza? ca eu cu dietele mai greu... vreau si eu studenta, bine pentru asta trebuie sa dau jos vreo 10 ca sa ajung la 46-47 cum eram odata demult

ar trebui sa-mi pun AMR ???

fericita de buburuza Andreea Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Va invit la capitol nou aici

Mergi la inceput