Prietene la bine si la greu ! 3

Prietene la bine si la greu ! 3 | Autor: shtephy

Link direct la acest mesaj


Prietene la bine si la greu 1, 2


_____________________________________________
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Iustin (4 dec 2009)
Poze cu Strumfici
_____________________________________________

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Eu mi-am gasit scaun de masa bun la pret :http://www. bestkids .ro/p-5086-scaun-de-masa-bravo.aspx

NOAPTE BUNA!!!

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Mneata....sunt chioara de somn si fi-miu e fresh de juma' de ora

pozici botez 07.02.2010


poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Neatza!!!
Am facut cafeaua...e in ibric...cand va treziti va rog sa serviti.
Noi plecaam la Vaslui azi(la ai mei) sper sa nu fiu prea obosita diseara...si sa reusesc sa intru...dak nu asta e.... weekend placut!!!
krelia am impresia ca o data cu pierderea arului ai mai pierdut si cativa ani... Arati super!!!
Va pupik pe toate!

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

neata!Nu am citit nimic din urma...din motive de Rares marait!Recuperez din urma si revin.WE placut tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

neatza si de la noi!
strumfy mamei tale!

si sarbatoritilor zilei, eu nu ii stiu fara listuta .

Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

srtumfy,vreau si eu o cana mare de cafe(ceasca e cam mica).al meu copil e marait mai toata noaptea de vreo 2 zile si manaca la degete si la inele tot timpul.cred ca ne apar dintii..
simina ti-am vazut comoara cu catelul.
e foarte draguta micuta maya.am si eu problema.sper sa nu te superi pe mine,dar stiu ca firele de par ale catelului sunt periculoase si respiratia lui la fel.asta pentru copii.daca tu stii altceva zi-mi si mie ca eu pe al meu nu il las langa animale si s-ar putea sa gresesc ca tare ii plac.
neata tuturor.

Mami de Bebe George-Stefan (15.11.09)

http://picasaweb.google.com/105038517007457819848

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

Cioc cioc Deci aici stam acum? Eu chiar nu apuc sa scriu,nu stiu cum reusiti voi fetelor, va admir. Dar nu prea scap nimic din ce scrieti voi noi am facut 6 lunici si de luni incepem diversificarea!!! Pana acum a papat doar titi si nitel avocado pe care l-a ras tot cu o maaare pofta. I l-am dat cu putin lapte de la mine Noi am luat scaunel de masa de la Bertini-Mambo. Este ssssuper si l-am luat din auchan cu 350 ronMerg sa-i dau papa si revinpe toateCea mai fericita mami de Andrei Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

neata fetele
Tina eu nu las catelul langa fata decat pt sedinte foto, si am grija sa nu-l jumuleasca, el sa nu o pupe si dupa poze o duc la baie si o spal pe manute si pe fata.In poze am glumit cand am zis ca a pupat-o si a fugit.Poza din urma era maximul la care a ajuns catelul
Eu zic ca-i mult mai periculos parul scurt sau parul de pisica. Parul lui pufy se vede imediat ca-i lung si pare ca de jurarie de plus

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Neatzaaaa

Lavi - cafea??

Raluci - sa transpirati bine! la petrecere la tati

Krelia - avocado merge la mesele de fructe. Din ce am citit, cu banana, cu lapte... cam atat stiu momentan .
Daca te referi la ce cred eu, sulul din spatele copilului este o veioza de aia cu abajur din hartie de orez (genul alora japoneze) - nu stiu cum sa zic mai clar... vrei o poza?
Pt guacamole, cauta retete pe net, sunt si cu usturoi, si cu ceapa si in diverse combinatii. Eu fac dupa gust, ii pui usturoi in fucntie de cat avocado ai si ce alte chestii pui in salata . Si a zis si Alexa cum il mai papa ea pe "avocatu".
Sa-ti fie de bine tunsoarea, foarte bine iti sade! parol

Many - tanga gri??? e ceva ce nu pricep eu pentru ca e prea dimineata? . Ma bucur tare ca s-a vindecat si ati scapat de belea. Sper sa-l vad curand pe ochios in parc.

Ralu_seby - stiu ce zici cu masa de infasat, eu nu mai indraznesc sa-l las pe ea singur de la 3 luni, cand nu era chiar asa mobil ca acum, dar la mine e pusa pe un dulap destul de inalt si daca cumva ar cadea de acolo direct pe parchet, nu cred ca mi-as ierta-o vreodata, asa ca singur sta in alte locuri. Mi se pare destul o secunda de neatentie, asa ca mai bine incerc sa evit, acuma cat mai pot Distractie la botez!

Many, vad ca faci echipa pe felie cu Lili cu spriturile

Tina - sanatate soacrei si tie spor la munci, ca multe mai ai

Monica - nu mi se pare ca ne-ai zapacit. Dimpotriva, sper sa intri sa ne spui ce ati mai hotarat. Acum ca ai zis ca riscul este sa ramana o cicatrice mai mare, eu una as mai astepta. Cicatrici daca e vorba, de facem si singuri, nu e nevoie de doctor sa ne 'ajute' - am eu cateva din copilarie - nah, mie asta nu mi se pare motiv de anestezie . Petrecere frumoasa la motz

Avalon - la ce te referi cu 'cand putem merge cu copiii in calatorii?' Adica sunt oameni care merg de la o luna, nu doar cu masina, tren, dar zboruri lungi etc... La voi pare ceva mai complicat ca sunt 2 dar repet, la ce te referi, ca eu cred ca nu am inteles?
Poliprop = ok, policarbonat = cah

Shtephy - voi cum sunteti?

CoryB - bine ai aparut! cu ce incepi diversificarea?

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Biara - cum e printesa cu raceala? i-ati dat de cap?

Ancutza - profu' de care zic se numea Radu Zaharescu...

Diana - poze cu mestereala????

nu stiu cine ce a mai zis ca face, atat am reusit sa ma organizez, ma duc sa fac si eu ceva pe ziua de azi



monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput