Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *119*

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Buna seara!

Ma mai primiti?Daca da, ma apuc sa-mi fac bagajul pt munte si sa imi pregatesc bateriile aparatului foto sa fac o mie de poze

Va pupic

mami de Silvia Ioana



Aoleu, ca bine zici! Sa pun si eu acumulatorii la incarcat! Nu-sh ce e cu ei. I-am skimbat pe cei veki, ca se descarcau repede, dar vaz ca nici astia nu tin prea mult (si sunt duracell), ceea ce ma face sa cred ca problema e de la incarcator... In fine, tre sa sesizez forurile competente. Pana atunci, ma duc sa ii pun la incarcat! Ne vedem la munte!



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Votati cu noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

dyana - m-am interesat ieri un pic in legatura cu dr Munteanu (este si la Medicover) si intr-adevar e super ok doar ca am o strangere de inima cu investigatiile astea cu anestezie generala. N-as vrea deloc asa ceva pt micsunica mea macar pana la 1 an, decat daca nu am incotro. Oricum, multumesc mult de tot pt informatie. In cazul in care ne va fi tare rau si n-o mai scoatem la capat, macar sa stiu incotro sa ma indrept sa nu mai orbecaiesc atunci.
Deocamdata continuam cu medicamentele prescrise si pare sa fie un pic mai bine. A reinceput sa manance cate putin. Sper sa depasim repede si acest hop, sa-i dispara repede durerile de stomac.


Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Joanna, ce ma bucur ca ai aparut! Kiar zilele trecute ne gandeam la voi. M-a intrebat Costin daca veniti si voi la munte.
Va transmitem salutari cu totii!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Votati cu noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

ce mult ma bucur pentru voi, excursionistelor
deabia astept sa ajungeti cu nasul in aerul rece de multe, eventual sa scuturati o cetina acoperita cu zapada
asta, pt ca stiu precis ca ne veti transmite si noua din bucuria voastra si , in felul asta, vom respira si noi un pic de voiosie

multi si sa aveti parte macar de un pic de zapada , ca de veselie sigur nu veti duce lipsa

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

cativ, joanna - ma bucur mult ca ati reaparut



Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri
Oricum, eu repet iar si iar: pisicile mele nu intra in camera copilului si nici in living unde sta ea mai mult. Lasa par si daca e sa aiba paraziti, ii imprastie pe jucariile ei...nu mi se pare igienic. Deci noi MERGEM sa ne jucam cu pisicile, nu vin pisicile sa ne jucam cu ele. Astfel o supraveghez mereu si stiu ca nu o sa bage in gura cite un smoc de blana, si nici n-o s-o prind morfolind coada motanului...


La fel procedam si noi. Semnam si punem parafa!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Votati cu noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

Asa este...defapt nici nu mai stau ei in tarc odata ce au descoperit mersul . Voi ii lasati pe gresie/parchet? parca imi e teama sa nu raceasca ...



eu il las si pe parchet si pe gresie cu imbracaminte adecvata si totosi in picioare

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mart.apr09 spune:

capitol nou aici

Mergi la inceput