Goldie Pants - 4

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Iona - schimburile se fac intre cele 2 ipostaze, evident. Doar asa ne-am inteles. Dar numele nu le putem avea la fel .
www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after



am crezut ca ti s-a nazarit ceva peste noapte si te-ai razgandit


Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Fetelor, da' cu neuronul meu ametit ce aveti, huh??Ca de 20 de minute se screme sa gandeasca la un nume de scena...Si dupa lupte seculare care au durat 20 de minute...m-am hotarat.....sa aleg intre 5 nume...Ce sa mai, ce-o fi o fi...ma voi numi...Adrianka J. Forever. Incantata de cunostinta, doamnelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetelor, io va zic, stati in bancili voastre si nu legalizati relatia...nu vedeti cate nehotarate..... pai cum sa alegi doar unu na ....si-apoi despre ce naiba mai combatem aci...
dati-o-ncolo de treaba


He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

s-a uitat doctoru de peceuri ca bou la pozele mele de pe desktoape, zice: "duamna sunteti fan MJ?" iar io ii zic cu toata seriozitatea: "fan? MJ e iubitu' meu", evident el a crezut ca e o gluma

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Am mai identificat un Mr Heartbreaker:

http://www.fanpix.net/picture-gallery/239/1095239-michael-jackson-picture.htm


Se pare ca la mine goldie pants ruls
Daca mai pui si un lant-doua acolo...apai nici ca mai iesim din camera

edit ca tocmai a trecut legitimul pe langa mine (ma rog, ala de se crede legitimul)...cica "baby, you have good music! Who is it?"
La care eu super ofticata: MICHAEL! Nici macar nu am precizat care Michael! E unul singur!!! Voiam sa-i spun ca e "my baby", da dupa aia nu-mi mai aducea o bere, zicea ca sunt

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Duamnelor...avem party azi au ba? Ca sa stiu ce program imi fac cu domnul J...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

citat din mesajul lui ADRIANKA

Duamnelor...avem party azi au ba? Ca sa stiu ce program imi fac cu domnul J...

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

[quote]
pai e party-u' lu' iona, da vad ca s-a dat la fund. si-acu' nu vezi ca-s toate cu gandu' la maritispoate o punem de-o petrecere-a burlacitelor stai sa vedem care se marita prima

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Alexia, apropo de legitimi, al meu a trecut prin mai multe faze, cand ma vedea cu ochii cat cepele, ca sa nu zic beliti), in pc zicea: AGAAAIN? Acum deja ma intreaba cum a fost la petrecere, dupa ce initial a zis ca baga divort daca vin...S-a obisnuit omu' cu gandul ca sunt

Sau cred ca adopta metoda sa se dea bine pe langa pacientul periculos, ca nu stii ce ii poate neuronu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Mai fetelor, eu nu mai pot sa-l vad cum se chinuie...asa ca ne scuzati, da avem ceva important de rezolvat...

http://www.fanpix.net/picture-gallery/243/1095243-michael-jackson-picture.htm


I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mai da unde sunteti??ca la mine nu a-ti ajuns....nu va intereseaza bataia cu frisca,apa,perne...OK..noi mergem la teatru si priviti cum ma asteapta daca doriti sunteti invitate dar cu tinute pe masura nu blugi taiati,fuste scurte etc


Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput